2733
2739
سلام با اجازه صاحب تاپیک بچه ها یه سری به این تاپیک بزنین فقط اینا بدونین که دل سنگ هم آب میشه بخدا یه صلوات هم برای شادی روح آقا بهنام شوهر سمی عزیز بفرستین .................... التماس دعا http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadid=983410&postID=39602610
لحظه ها را میگذراندیم تا به خوشبختی برسیم غافل ازاینکه خوشبختی درآن لحظه هائی بود که گذراندیم
برو ژوانی شعبه ی مرزدارانش خیلی بهتر و رمانتیک تره قبلنا سمت چپش مبلمانش و فضاش بهتره از غروب تا شب هم کافی شاپه تایم شب هم شام
من از سهم خود راضی نیستم، آن پاداش پا در هوای آسمانی به درد من نمیخورد. میخواهم زندگی ام همینجا و هم اکنون تحقق یابد.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
من رستوران زیاد میشناسم باز اگه کمک خواستی راهنمایی خواستی کمکت میکنم ولی طهران پاریس خیلی رمانتیکه فضاش.موزیک زنده هم داره
شیر هم که باشی...جلوی جماعت گاو کم میاری!
2738
نارنجستان خوبه اگه نرفتی برو ما عید رفتیم ولی جایی نیست که زود به زود هوس کنی بری محیطش خیلی خوب بود غذاش به نسبت قیمتش متوسط بود ولی تجربه خوبی بود در کل
نینی من چه نازی،چی شد اومدی تو بازی،بگو خدایا منو نندازی
2706