2733
2739
دوستای گلم دخترم داره ٧ سالش میشه موهاش قششششنک تا زیر خط باسنشه ،اصلا واصلا موهاشو کوتاه نکردم موهای چلگیشه به اصطلاح،،،موهاش تاب داره مواجه خرمایی خیییییلی نازه انگار مثلا بیگودی درشت کشیده باشی بعد لابه لاشو باز کنی اونطوریه وقتی سرم کریستال میزنم برق میفته اماااااا،،،،،،،شدیدا لابه لاش گره میخوره موقع شونه کردن گریه میکنه شوهرم گیر داده کوتاه کن کوتاه کن بچه اذیت نشه موقع شونه کردن فلان بسار ولی من اصلا دلم نمیااااد کوتاه کنم خیلی موهاش نازه اما گره خوردناش با این که همش گیس میکنم براش خیلی اذیت میکنه همشم موهاشو میبندم چون زود گره میخوره نمیدونم چیکار کنم میترسم کوتاه کنم بعد خیییلی پشیمون بشم موهاش یه زیباییه خاصی داره و چون توی این سن خیلی خیلی بلنده وقتی میریم یه جایی همه محو تماشای موهاش میشن چیکار کنم به نظرتون ؟؟؟؟
خداجونم دوست دارم فقط همین...
تو حموم شستنش برام کاری نداره اما شونه کردنش مکافاته البته اگه هروز شونه بکشم و سرم کریستال بزنم کمتر گره میخوره ولی گاهی نمیزاره از دستم در میره همین باعث میشه گره بخوره موهاش موندم چیکار کنم اگه موهاش لخت و صاف بود میشد مدلهای مختلف و امتحان کرد اما موهای مواج زیباییش به بلندیشه کوتاهی و خوب نشون نمیده
خداجونم دوست دارم فقط همین...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
به موهاش کتیرا بزن یاقبل از حموم رفتن باروغن زیتون چرب کن که نرم شه و گره نخوره و بعدازحموم هم بباف براش مرتب میمونه،به نظر من حیفه موی به این قشنگی کوتاه شه،اگه تونستی عکسش رابزار هوس کردم این دختر خوشکل راببینم
ولی منم بچه بودم موهام خیلی قشنگ بود
خرمایی روشن و فر درشت تا 9 سالگی
سر کلاس بچه ها و حتی معلما ازم میخواستم مقنعمو بردارم موهامو ببینم
منم مامانم برام کوتاه کرد و دیگه اون حالت برنگشت
چه جالب دختر منم 7 سالشه ..موهاش فر وخرماییه ..ولی ماله نوزادیش نیست تو بچگی موهاشو از ته زدم ...اول اینکه موی بلند اصلا ربطی به قد وزن بچه نداره چون من اینو ازیه متخصص پرسیدم چون دختر منم قد وزن واشتهاش خوبه
ولی من مشکلی با شونه کردن ندارم ..قبل حموم بهش روغن میزنم بعد حموم هم سرم دوفاز کریستال فقط به ساقه هاش میزنم
اگه بهشون میرسی کوتاه نکن