2777
2789
من 28 روز پیش زایمان طبیعی کردم هنوز ترشح دارم رفتم دکتر گفت عفونت نداری راه که میرم شرخ شرخ صدا میده ازش هوا خارج میشه دارم دیوونه میشم نکنه اندازه غار شده؟
honareeshgh.mihanblog.com هدایای خاص برای سلیقه های خاص

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم اینجوری نبودم
روی پرده کعبه این آیه حک شده است: نَبِّئْ عِبَادِی أَنِّی أَنَا الْغَفُــورُ الرَّحِـــیمُ به بندگان من خبر ده که منم آمرزنده مهربان و من... هنوز و تا همیشه به همین یک آیه دلخوشم … ♥
منم اولش اینجوری بودم ولی عفونت داشتم خوب شد سزارینی ها هم ممکنه بشن و در ضمن الان قطعا گشاد شدی لااقل دو ماه زمان بده
نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔
نگران نباش همه چی به زودی به حالت اول برمیگرده
خداوند به سه طریق به دعاها جواب می دهد: او می گوید آری و آنچه می خواهی به تو می دهد. او میگوید نه و چیز بهتری به تو می دهد. او می گوید صبر کن و بهترین را به تو می دهد
اقلا دو ماه
نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔
تا ترشح داری اینجوریه کگل انجام بده تا زود جمع شی
منم تا یک سالی هر وقت ترشحاتم بیشتر میشد اینجوری میشدم ولی کگل واقعا کمک کرده
2801