2733
2734
سلام لطفا اگه اطلاعاتی دارید برام بزارید چی بخرممممم کجا برم هتل کجا برم / چی بخرم؟ و....... در ضمن من یک بچه سه ساله دارم لباس چی براش ببرمم لطفا راهنمایییییی کنید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام نه هوا عالیه ولی ممکنه برای شما یکم سرد باشه یه سویی شرت برای دخترت ببر برای خودت هم بافت کافیه بازارش جمع وجورو کوچیکه وسایل برقی از پاسازا بخر پاساژقایم لباس هم دست فروش زیاد هست وسایل ارایشی وخوراکی هم ازمغازه دارا بری اونجا متوجه میشی پجوره مثل تهران نیست که سرذرگم بشی مسافرخونه زیاد هست ولی مواد غذایی باخودت بخر وببر مگه چنذروز میخاین بمونین یهروز برای کل بازار کافیه البته از صبح تا ظهر بعد استراحت کن دوباره ساعت 3 برو بازار
2731
‌ تور تور_بندر_گناوه خرید بازار سیسمونی جهیزیه تور دو و نیم روزه بندر گناوه بزرگترین مرکز خرید کالاهای وارادتی در ایران حرکت عصر روز چهارشنبه ۱۵ اردیبهشت ۹۵ حضور در تهران صبح روز شنبه ۱۸ اردیبهشت ۹۵ خدمات: راهنمای خرید اتوبوس ۲۵ نفره تخت شو VIP بیمه هتل (هتل ساحل واقع در دل بازار و نزدیک ساحل) ۲ وعده صبحانه+ ۲وعده ناهار+ ۱ وعده شام (شام رفت و شام برگشت در مسیر به عهده مسافر می باشد) پذیرایی ۲۴۵ هزار تومن ۰۹۱۹۸۰۷۱۲۳۷ موسوی