2737
2739
خانومای خوشگل و با سلیقه کلاسهای تک جلسه ای پیش غذا ، غذای اصلی و دسر با دیزاین و طعم بسیار عالی در اموزشگاه فنی و حرفه ای حتی روزهای (تعطیل ویژه خانومهای کارمند )برگذار میشود:)
اگر روزی رسیدی که من نبودم تمام وصیتم به تو اینست "خوب بمان " از آن خوبهایی که من عاشقش بودم ....♥
کجا؟ شرایطشم بگو عزیزم؟
بیایید کمتر خطوط قلبمان را اشغال کنیم شاید خدا پشت خط باشد خدایا مرا به آنجایی برسان که هیچ چیز جز راضی بودن تو برایم مهم نباشد خدا جون دخترمو به خودت میسپارم حافظ خونواده ی سه نفرمون باش.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزان من کارهای گلچین و خاص را در کلاسهای نک جلسه ای برگذار میکنیم ما سمت غرب (اکباتان ) هسنیم تحفیف ویژه برای خانومهای شرق تهران هم داریم
اگر روزی رسیدی که من نبودم تمام وصیتم به تو اینست "خوب بمان " از آن خوبهایی که من عاشقش بودم ....♥
2731
ببخشید خانومی ساعت هاشم بگو
بیایید کمتر خطوط قلبمان را اشغال کنیم شاید خدا پشت خط باشد خدایا مرا به آنجایی برسان که هیچ چیز جز راضی بودن تو برایم مهم نباشد خدا جون دخترمو به خودت میسپارم حافظ خونواده ی سه نفرمون باش.
سه تا کار تمیر و شیک داریم و گلچین کردیم جلسه ای70 گذاشتیم اما تضمینی اموزش میدیم و در هر کار ادویه های مخصوص را هم اموزش میدیم
2740
ساعت کلاسها هم صبح داریم هم عصر روزهای تعطیل ویژه خانومهای کارمند برگذار میشه
نیوشا جان یعنی در یک جلسه یک پیش غذا یکددهذا و یک دسر اموزش داده میشه