2733
2734
دوستان واسه عزیزترینم تو زندگیم می خوام بهترین جراح متبحر باشه تجربه داشته باشه امروز فهمیدم عزیزترینم تو زندگی سرطان تیرویید داره
عشقم مادرم دنیای من الینا دخترم و خدا خدا خدا تنها امیدم
عزیزم من پیش فوق تخصص غدد میرم همیشه اون روز تو مطب به یکی کهه عمل داشت گفت: دکتر معظمی بیمارستان مهر پنجه طلایی عمل تیروئیده
بدست اوردن هیچ چیزِ دنیا، ارزش از بین رفتن آرامشم را ندارد؛ من فقط به داشتن آرامش فکر میکنم.
آدرس مراجعه : (مطب)- بلوار کشاورز، جنب فلسطین جنوبی، جنب بانک کارآفرین، پلاک 72، پذیرش 5 تا 7 بعدازظهر تلفن تماس : 88903814
بدست اوردن هیچ چیزِ دنیا، ارزش از بین رفتن آرامشم را ندارد؛ من فقط به داشتن آرامش فکر میکنم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
دکتر حسین لشگری ...مطب توی گاندی هست ... خیلی عالیه .
دلم شکسته ، دلم را نمیخری آقا ؟؟!! **** مرا به صحن بهشتت ، نمی بری آقا ؟؟ **** اگرچه غرق گناهم ولی خبر دارم **** تو آبروی کسی را نمی بری آقا *********السلام علیک یا علی بن موسی الرضا (ع)[smiley]l/l_17.gif[/smiley]
من دکتر نمی شناسم فقط خواستم بگم نگران نباش . سرطان تیروئید درمان قطعی داره
زیرکانه ترین راه برای تسلط بر هر جامعه تحقیر و محدود کردن زنان آن جامعه است زیرا زنان اسیر دیگر قادر نخواهند بود انسانهایی آگاه و آزادیخواه پرورش دهند . سیمون دوبوار

عزیزم بهترین جراح دکتر محمدتقی صالحیان هستند.و توفیق و فناءی و معظمی ولی صالحیان اولین و بهترین هستند.

دکتر غدد هم بعد جراحی برید پیش خمسه و دکتر هسته ای هم دکتر سیف اللهی برید.من تجربه ی چند سال بیماری سرطان خواهرم رو اختیارت گداشتم.سوالی داشتی در خدمتم

گاهی سکوت شرافتی دارد که گفتن ندارد

اگر جراح تیرویید بخواهید که از نظر حرفه ای ، علمی و اخلاقی فوق العاده باشه دکتر علی بخشی را معرفی میکنم. منبع آرامش،  دنیای استرس و ترس را تبدیل به دریای آرامش میکند. خیلی خوش دست و زبردست ، جای جراحی بسیار کوچک و محو ، بی نظیر ترین جراح و پزشک دنیا از هر نظر ، پزشکی که نظر من را نسبت به پزشکان تغییر داد.

آدرس و تلفن مطب: بلوار کشاورز-جمالزاده شمالی 66126044 - 66126065  

دکتر محمودزاده هم جراح بسیار خوبی هستند، بسیار باشخصیت و زبردست و ماهر ، من و خواهرم هر دو تیروییدمون رو پیش ایشون عمل کردیم.مطبشون روبروی بیمارستان امام خمینی هست و در بیمارستان بهمن هم عمل میکنند

دکتر محمودزاده هم جراح بسیار خوبی هستند، بسیار باشخصیت و زبردست و ماهر ، من و خواهرم هر دو تیروییدمو ...

سلام مریم جون ، میشه دوستیمو قبول کنید. 

من مامانم باید جراحی تیروئید پیش دکتر محمود زاده انجام بده . ازتون راهنمایی میخوام. ممنون.

اَلّلهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ عَجل فَرَجَهُم