2726
عنوان

مهد کودک ستارگان

| مشاهده متن کامل بحث + 12484 بازدید | 25 پست
هلنا چون شما انگار خیلی دلت پره یا خصومت شخصی داری عزیزم

چون نه تو یه تاپیک بلکه 5 تاپیک این حرفای تکراری رو زدی

امیدوارم الان کوچولوت هر جا که میره راحت باشه و شاد

ولی سلیقه همه مثل هم نیست !!!

فردا یک راز است,نگرانش نباش,دیروز یک خاطره بود حسرتش را نخور, اما امروز یک هدیه است قدرش را بدان نمیتوان برگشت و آغاز خوبی داشت ولی میتوان آغاز کرد و پایان خوبی داشت ...
تقویم های تک با اشانتیون

این تقویم ها همه طراحی خودم هست قاب های اماده نیست

بهترین هدیه هست واسه خودتون وهدیه به خانواده هاتون عکس نی نی هاتون رو یادگاری داشته باشن

بیشتر عکسها تو وبلاگم هست که حتما سر بزنید پشیمون نمی شید

برای نمونه چند تای اینجا می زارم

http://journalkodak.blogfa.com/ وبلاگم

تایپیکم http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=691490&PostID=27061178#27061178
هرکی دوتا تقویم رومیزی سفارش بده یه دونه تقویم دیواری هدیه دریافت خواهد رد
تقویم های شیک وفانتزی همراه با اشانتیون
http://journalkodak.blogfa.com/ وبلاگم

http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=691490&PostID=27061178#27061178
تایپکم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

الان ۲ ساله که دخترکم ستارگان میره و از انتخابم خوشحالم

نه آنجا پادگانه و نه مانع آشنایی مادران میشوند بلکه همه با هم در ارتباط و مهمانی و رفت و آمد هستند

نه توقع دارند بچه ها در مدت ۶ ماه انگلیسی حرف بزنند بلکه یک سال طول کشید تا به آنها بیاموزند کمتر فارسی حرف بزنند !!!!!

بچه هامان در تولدها و مهمانیها می رقصند و شادی میکنند و البته مودب و منضبط

کاش دفاعیات یا انکارهامان از روی بدجنسی یا حسادت یا مغرضانه نباشد

کاش عادلانه و منصفانه و راستگو دیگران را راهنمایی کنم

دوران مهد دخترم را دوست دارم و یکی از بهترین مهدهای تهران است
2728

دوستان بالاخره اين مهد خوبه يا نه ؟ 

شرايط تفريحي داخل مهد چطوره ؟ كسي در اين مورد نظري نداد . 

من خارج از كشور هستم سه ماه ديگه بايد بيام ايران و براي ٦ ماه تهران باشم . هنوز هم مهدي پيدا نكردم . با ستارگان تماس گرفتم گفتند بدون نوبت بچه هاي خارج از كشور رو ثبت نام ميكنيم . ولي من اين حرف ها در مورد زورگويي و سختگيري نگرانم كرد . 

امضا ندارم 
سلام دوستان من پسرم ٦ ماه ستارگان می رفت .روزی که رفتم ثبت نام احساس کردم که خیلی جدی و خشک هستند ول ...

سلام 

دقيقاً درست نوشتين ، منم پسرم متولد ١٣٨٩ هست، تو سه سالگي گذاشتمش مهد ستارگان، تمام نوشته هاي شما مو به مو درسته و الان كه بعد از ٥ سال خوندم و برام يادآوري شد و موهاي تنم سيخ شد. انضباط غلط، روشهاي تنبيه غلط، استرس دادن به كودك ، بي ادبي با اوليا، تمام حرفهاي شما رو دقيقاً به چشمم ديدم و حس ميكنم، متاسفم كه بعضي از مادرا اين موارد و اعلام نميكنند و اطلاع رساني نميكنند تا بقيه انتخاب درست كنند

هلنا چون شما انگار خیلی دلت پره یا خصومت شخصی داری عزیزم چون نه تو یه تاپیک بلکه 5 تاپیک این حرفای ...

من فكر ميكنم ايشون از روي خصومت اين حرفها رو ننوشتند و مطمئناً از روي اطلاع رساني بوده و تمام حرفهاي هلنا جون عين واقعيته و من خودم به عينه ديدم و حس كردم، بسيار مهد بديه و بچه ها بعد از يكسال زبانشون پيش فت ميكنه ولي از لحاظ روحي به سالها درمان نياز پيدا ميكنند، بدون خصومت و خالصانه عنوان ميكنم: روحيهء بچه هاتو از بين نبريد

الان تاپیکتو دیدم واجب دونستم تجربه خودمو راجع به مهد کودک ستارگان بهت بگم.البته تو یه تاپیک دیگه هم همین ها رو نوشتم  من پسرم سه سال پیش مهد ستارگان میرفت.مهد که نه بیشتر اسمشو میشه گذاشت شکنجه گاه.پادگان.یا هر چیزی که شادی و نشاط بچه ها رو میگیره و کلا بچه ها بچگی نمیکنن.پرسنلش رو که نگو وقتی باهات حرف میزنن انگار تورو زیر دست خودشون میبینن و جوری از بالا بهت نگاه میکنن که احساس میکنی چیزی کم داری.کوچکترین کار یا شیطنت بچه براشون قابل تحمل نیست.یه سوپروایزر داره به اسم بیتا یک روانی و از خود متشکر به تمام عیار .یه آدمی که مهد رو تبدیل به سربازخونه ای کرده که بچه ها حتی جرآت نفس کشیدن ندارن و برای اینکه مهد خودشون رو بالا ببرن از بچه های سه چهار ساله جوری توقع دارن که انگار به آدم بزرگ درس میدن.فشار درسی و رفتارنامناسب پرسنل کلا بچه ها رو به یک سری بچه های عصبی تبدیل میکنه .من یادمه یک روز به پسر من اجازه نداده بودن بره دستشویی چون نمیتونسته به انگلیسی بگه دستشویی دارم و اینقدر این بچه رو نگه داشته بودن که خودشو خیس کرده بود و من که اعتراض کردم گفتن شرایط اینجا همینه اگه میخواین بچه هاتون انگلیسی یاد بگیرن باید این مسایل رو تحمل کنین تابه بچه ها فشار نیاد زیر بار نمیرن انگلیسی صحبت کنن...این یک نمونه از رفتارهای نامناسب مهد بود که اگه بخوام از شکنجه های روحی بچه ام بگم یک کتاب میشه.بچه سه ساله باید از صبح پشت میز و صندلی بشینه حرف نزنه بلند نشه هیچ شیطنتی نکنه وگرنه اون روز تنبیه میشه و دیگه زمانی که بچه ها اتاق بازی یا حیاط برن باید تنها بشینه تو کلاس.کلاس هم نگو.کلاس ها همه اندازه یه لونه موش فکر نکنم 9 متر هم باشه با حدود 15-16 تا بچه تو کلاس.تو رو خدا اگه از من میشنوین به هیچ وجه بچه تونو توی اون شکنجه گاه نبرین .رفتار خانم سالمی مدیر مهد و خانم پرویز نیا مدیر داخلیشون و بیتا سوپروایزر روانیش فقط تا زمانی خوبه که شما رو ثبت نام کنه و پول بگیره بعد از اون شما میشین برده و اونا ارباب و تا از چیزی شکایت میکنین به یه حالت بسیار بدی میگن شرایط مهد همینه نمیخواین بچه تون رو بردارین ببرین.متاسفانه به دلیل تو دار بودن پسرم من خیلی دیر فهمیدم و اونو از اون شکنجه گاه برداشتم و تا چند وقت تحت نظر مشاور میبردمش تا استرس های مهد از ذهنش پاک بشه .بهترین سال های عمر پسرم تباه شد .شما اشتباه منو نکنین برای بدست آوردن یه چیزی خیلی چیزهای دیگه رو تو بچه تون از دست میدین که دیگه قابل جبران نیست