2737
2734
عنوان

مهد کودک ستارگان

12492 بازدید | 25 پست
دوستان اگر کسی بچه اش مهد ستارگان جردن رفته یا داره میره نظرش رو و تجربه اش رو بهم بده ... مهد ستارگان این ماههای اخیر چطور بوده و آیا راضی هستید ؟ شهریه اش الان چقدره ؟چه کارها میکنند انجا ؟
من دوستم پسرش میره . خیلی خیلی راضیه.از بابت ناها ر دادن که حتما بخوره.اموزش زبان خیلی پیشرفت داشته.از نظر ادب .در کل خیلی راضیه .شهریه اش هم ماهی 500 تومن .فکر کنم 1 سالشو هم پیش میگیره

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
2738
سلام دوستان من پسرم ٦ ماه ستارگان می رفت .روزی که رفتم ثبت نام احساس کردم که خیلی جدی و خشک هستند ولی خیلی این مطلب را جدی نگرفتم و پسرم امتحان ورودی داد و ما ثبت نام کردیم . ستارگان سالی یک بار ثبت نام می کنه و تمام بچه های جدید همه با هم جذب میشن اعلام کردند که تا یک هفته مادر می تونه با کودک بیاید ولی از روز اول توقع داشتن که ما بچه هامون رو بزاریم و بریم با اینکه می خواستن مثلا یک هفته اجازه بدن ما باشیم ولی طوری رفتار می کردن که احساس می کردم بچه من یک ایرادی داره که گریه می کنه و میگه مامان نرو در حالی که حتی معمولی ترین مهد ها هم این رو می فهمند که یک بچه نرمال بیت ٣ تا یک هفته بی تابی می کنه و بچه وابسته به مادر حتی بیشتر از یک هفته که البته این هم جای رسیدگی داره ولی یک هفته واقعا ایراد نیست. خلاصه پسر من بعد یک هفته جذب شد و رفت هر چند که رفتارشون توی این یک هفته خیلی به من استرس داد کم کم متوجه شدم اصلا دلشون نمی خواد که مامانها با هم ارتباط داشته باشن و ترجیح می دن که وقتی دنبال بچه میریم اسمشرو جلوی در به نگهبان مهد بگیم و وارد مهد نشیم کم کم احساس کردم پسرم از اینکه توی یک مهمونی بدود و یا بلند صحبت کند(مهمونی که بچه های دیگه دارن می دوند و خوشی می کنند)با یک ترسی از من می پرسه اگه من بدوم من و دعوا می کنی و... رفتم مهد کودک گفتم خیلی به بچه ها سخت نگیرین بزارین شاد باشند و کودکی کنند جواب شنیدم باید خوشحال باشی که اینقدر بچتون مودب شده و نمی دود
یک روز پسرم به من گفت من اگه فارسی بگم جیش دارم اجازه نمیدن برم دستشویی باید حتما انگلیسی بگم از مربی پسرم با اعتماد به نفس گفت بله همینطوره اگه این کارها را نکنیم که بچه های ستارگان مثل بلبل انگلیسی صحبت نمیکنن... کاردستی های پسرم خیلی قشنگ بود طوری که تعجب می کردم کار خودش باشه یک روز که اونجا بودم دیدم یه بچه ایی به جای نقاشی خط خطی کرده و خانوم سالمی مدیر اونجا داره به مربی میگه چرا اجازه دادی خط خطی کنه باید یادش بدی به جای این چرت و پرتها نقاشی بکشه (از بین بردن خلاقیت کودک) .کاردستیهای بچه باید همون رنگ و شکلی باشه که مربی میگه و بچه ها حق اظهار نظر ندارن ....
2706