2703
2553
عنوان

زود بیاین.قانون جذب رو امتحان کردم.

| مشاهده متن کامل بحث + 48037 بازدید | 142 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
4 کتاب فلورانس اسکاولشین
آسمان آپلود ایرانیان
  میشه لطفا برا شادی روح مامانم و دخترم صلوات بفرستید،ممنونم🙏🏻🌸دخترمو خدا ۹۸/۱/۱ سالم و سلامت بهم عیدی داد و ۹۸/۱/۳ ازم گرفت و برد پیش خودش(پرشک قانونی علتشو رفلاکس شیر اعلام کرد )، اسمشو سالی گذاشته بودم فک کردم مث معنی اسمش عمرش طولانی میشه اما اینجور نشد...خدایا آدما هم به هم عیدی میدن پس نمیگیرن چه برسه به تو که خدایی، حکمتتو شکر...
نغمه جون من سعی میکنم ایمان داشته باشم ولی یه بار باید اتفاق بیفته که ایمانم محکم بشه؟
میشه برا سلامتی خودمو پسرم و عشقم و جوجوی توراهیم و اینکه زایمان راحتی داشته باشم صلوات بفرستین لطفا؟
2714
منظورم اینه که شاید این قانون درست نیست...ببین خیلی ها خواسته هاشون نمیرسند بعدش میگن خودت اشکال داشتی،ایمان نداشتی و این حرفا(نمیگن قانون جذب کار نکرده)....
خیلی ها هم که بدون استفاده از این قانون به خواسته هاشون می رسند...
نمی دونم شاید یه جور تلقین کاذبه،یه جور دلگرمی
این نیز بگذرد...
http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=653188&PostID=27662287#27662287

عزیزم اینجا با قانون شکر گزاری به خواسته هامون می رسیم

و اینجا هم با بچه ها از قانون جذب کمک می گیریم این تاپیک درسای خیلی خیلی عالی داره

http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=412576&PostID=27429284#27429284
@@@به آنچه پیش روی من است با اعجاب می نگرم @@@
اینم لینک دانلود 4 کتاب فلورانس اسکاولشین

http://vatanpdf.com/%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%84%D9%88%D8%AF-%DA%A9%D8%AA%D8%A7%D8%A8-%DA%86%D9%87%D8%A7%D8%B1-%D8%A7%D8%AB%D8%B1-%D8%A7%D8%B2-%D9%81%D9%84%D9%88%D8%B1%D8%A7%D9%86%D8%B3-%D8%A7%D8%B3%DA%A9%D8%A7%D9%88%D9%84/
  میشه لطفا برا شادی روح مامانم و دخترم صلوات بفرستید،ممنونم🙏🏻🌸دخترمو خدا ۹۸/۱/۱ سالم و سلامت بهم عیدی داد و ۹۸/۱/۳ ازم گرفت و برد پیش خودش(پرشک قانونی علتشو رفلاکس شیر اعلام کرد )، اسمشو سالی گذاشته بودم فک کردم مث معنی اسمش عمرش طولانی میشه اما اینجور نشد...خدایا آدما هم به هم عیدی میدن پس نمیگیرن چه برسه به تو که خدایی، حکمتتو شکر...
خانوما خواهش می کنم برای یه بارم شده این کتاب و بخونید.
تو زندگی من معجزه کرد.
آسمان آپلود ایرانیان
2706