2737
2739
عزیزم متاسفانه ممکنه دچار افسردگی بعد زایمان شده باشی، وسواسی ک داری از افسردگی میاد چون خودمم دارم ...

افسردگی و وسواسی بخاطرغلبه خلط سودا هستش چون شماها تواین مدت انقد تحت فشاربودین واسترس داشتین بخاطربارداری وهمچنین بیشترسردی خوردین چون گرمی توبارداری مضره واسه جنین. دچاروسواس افسردگی شدین. بچه هافقط تغذیه باعث مزاج سرد نمیشه غم وغصه استرس بدترازتغذیه باعث سردی مغزمیشه.انشاالله همتون دلشادسلامت باشین

سلام گلم خداروشکرخوبین  انشاءالله دیگه فقط شادی آسانی و همواری توزندیگیت جریان داشته باشه. شرای ...

قربونت عزیزم  امیدوارم اینهمه انرژی مثبت به خودت برگرده و بزودی شاهد خبرای خوبی ازت باشیم❤️🥹

فقط 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام دوستان خوب‌هستید از شما‌کسی هست تو مرکز مام رفته باشه من پارسال‌خارج رحمی شدم‌و لوله راستم‌و از ...

سلام عزیزم بچه هابودن اینجابا دکترتمیزی و علیرضایی ای وی اف داشتن بیان خودشون میگن خیلیا تعریف میکنن البته من تاپیکهای دیگم دیدم این 2تادکتروخیلی قبول دارن 

2731
سلام عزیزم بچه هابودن اینجابا دکترتمیزی و علیرضایی ای وی اف داشتن بیان خودشون میگن خیلیا تعریف میکنن ...

دستت درد نکنه عزیزم تو اینستا نگاه‌کردم‌موفقیت دکتر تمیزی ۷۰درصد و دکتر علیرصایی ۶۳ درصد اما‌دو دلم نمیدونم پیش کدوم برم  احتمالا ای  یو ای کنه‌برا‌بار اول

دستت درد نکنه عزیزم تو اینستا نگاه‌کردم‌موفقیت دکتر تمیزی ۷۰درصد و دکتر علیرصایی ۶۳ درصد اما‌دو دلم ...

سلام عزیزم. من با اینکه مام بودم اما هیچ کدوم از دکتر ها رو توصیه نمیکنم نه اینکه بگم بد هستند اصلا و ابدا!! یعنی نظر من اینه همه شون یه جورایی خوبن و بستگی به سلیقه مراجعه کننده‌ داره ک با روش کدوم دکتر سازگار تر هست. حالا خواستی میتونی با هر دو یکبار ویزیت بشی بعد تصمیم قطعی بگیری 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
سلام به سپیدار جون مهربونم. 🥰قربونت برم عزیزم.‌ واریس ها که نه عزیزم بهتر شدنی نیستن باید عمل کنم. ...

سلام عزیزدلم خداروشکر واریس هاباعمل اوکی میشه.من همیشه میگم دردی ک درمون داشته باشه باجون می‌پذیرم کمترعجزولابه میکنم. انشاءالله ک نینی بیادبغلت باپاقدم خوشش زندگیتوسرشارازسلامتی وخوشی مضاعف کنه مادرمهربون وسختکوش

2740
دستت درد نکنه عزیزم تو اینستا نگاه‌کردم‌موفقیت دکتر تمیزی ۷۰درصد و دکتر علیرصایی ۶۳ درصد اما‌دو دلم ...

خواهش میکنم عزیز. من بانظراقاقیاموافقم باهر دوشون ویزیت شو ببین باکدوم راحتری کدوم ب دلت مشینه انشاءالله ب خواسته دلت میرسی

سلام عزیزم. من با اینکه مام بودم اما هیچ کدوم از دکتر ها رو توصیه نمیکنم نه اینکه بگم بد هستند اصلا ...

شما تو کدوم‌مرکز‌باردار شدی‌من‌ حتما بخاطر ای‌وی اف نمیرم برم ببینم  مشکل چیه‌نمیشه

سلام عزیزدلم خداروشکر واریس هاباعمل اوکی میشه.من همیشه میگم دردی ک درمون داشته باشه باجون می‌پذیرم ک ...

خیلی ممنونم سپیدار جون مهربونم.‌امیدوارم مشکلاتت برطرف بشه و به زودی خبر بارداریت را بشنوم. به دلم افتاده باردار میشی. صبور باش درست میشه عزیزم🤲🌹

فقط 5 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
در تاریخ ۱۱آبان ماه سال ۱۴۰۲ ، در یک صبح زیبای پاییزی. ساعت ۸ بود داشتم درس می خوندم اصلا سر سوزنی فکر نمی کردم باردار باشم یهویی یادم اومد ۵ روزه عقب افتادم بدون هیچ علامتی.... گفتم بزار حالا یه بی بی چک بزارم ..... و با ناامیدی به سمت داروخانه رفتم یه دونه بی بی چک خریدم و در راه با خودم حرف می زدم که حتما دوباره منفیه مثل همیشه.... رسیدم خونه و..... شوکه شدمممممم. دو تا خط پررنگگگگگگگگگ🤲🤲🤲🤲🤲🤲🥰🥰🥰🥰🥰🥰🤲 خدایا دل همه ی منتظرای را به حق امام رضا جانمان شاد کن. الهی آمین . اول آذر قلب فهمیدم قلب نی نیم تشکیل شده
شما تو کدوم‌مرکز‌باردار شدی‌من‌ حتما بخاطر ای‌وی اف نمیرم برم ببینم  مشکل چیه‌نمیشه

عزیزم من همون مام تحت درمان بودم. خانم. دکتر قاضی میرسعید 

مشکلم اصلی خودم آندومتریوز و همسرمم مشکل داشت. 

اگر حدودا سی ساله هستین دگ زودتر برای پانکچر و فریز جنین اقدام کنین. 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
سلام عزیزم. من با اینکه مام بودم اما هیچ کدوم از دکتر ها رو توصیه نمیکنم نه اینکه بگم بد هستند اصلا ...

مام مزخرف واقعا من خودم اونجا بودم قرار بود پانچکر بشم ک ی مراجعه کننده بود سر از هیچی در نمیارن 

رفتم پیامبران همونجا هم تخمک کشی انجام شد هم انتقالم 

مهرادم شیر پسرم نور چشمانم روزی مردی میشوی جانِ مادر یادت بماند برای مرد شدنت جوانی ام را داده ام ثمره جوانی ام از تو انتظاری ندارم جز اینکه همیشه همینطور مرد باشی یه مرد واقعی💪❤️ مهرانای عزیز تر از جونم دختر قشنگم دلبرکِ زیبا روی مادرعزیزِ لحظه های مادر بهارِ زندگیِ مادر سنگِ صبورِ لحظه هایِ دلتنگی مادر، تو همون معجزه خدا به ما هستی❤️
مام مزخرف واقعا من خودم اونجا بودم قرار بود پانچکر بشم ک ی مراجعه کننده بود سر از هیچی در نمیارن&nbs ...

عزیزم من همون بار اول هم پانکچر هم انتقالم توی مام نتیجه گرفتم. 

گفتم شخص خاصی توصیه نمیکنم چون به سرنوشت و تقدیر خیلی اعتقاد دارم و بالاخره تقدیر هر کسی یکجا نوشته شده و خودش باید پیدا کنه. هر مرکزی چه دولتی چ خصوصی موافق و مخالفهای خودش داره. 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خیلی ممنونم سپیدار جون مهربونم.‌امیدوارم مشکلاتت برطرف بشه و به زودی خبر بارداریت را بشنوم. به دلم ا ...

دورت بگردم عزیزدلم مرسی ازدعای زیبات. قربون دلت بشم انشاءالله بادعای شماعزیزان هممون این حس قشنگو تجربه کنیم

2706