2737
2739
عنوان

مشکل شیرخوردن بچه بیست روزم

223 بازدید | 10 پست
دخترم بیست روزشه،زمان تولدش چون سینه هام نوک نداشت نمیتونست سینه بگیره دو روز همش گرسنه بود بالاخره با گذاشتن سرشیشه شیر روی سینم تونست بگیره حالا سرسینم یه خورده نوک آورده ولی دخترم دیگه به سرشیشه عادت کرده سینمو نمیگیره نمیدونم چیکارکنم کسی تجربه ای داره کمکم کنه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
2740
امیدوارم پیامم را بخونی من هم مشکل شما را داشتم نپل فرم مارک مدلا بخر خیلی عالیه. از دکتر یا بهداشت بپرس ببین میدونن چیه. نوک سینه را بزرگ ممیکنه. من استفاده کردم و عالی بود. 1 وسیله ای هست که میگذاری روی نوک سینه و سوتین میپوشی اونوقت نوک سینه بزرگ میشه
لاک پشت ناشنوا تو مسابقه دو برنده میشه میدونید چرا؟ چون حرفهای اطراقیان را که همش میگن این نمیتونه برنده بشه را نمیشنوه این هم دخمل ناز مامانی که تو مسابقه شرکت کرده. خاله ها ببینید چه خوش تیپ شدم http://photo.ninisite.com/Showphoto.aspx?vid=2015021612502987765
منم همین مشکل رو داشتم اولش ازین رابط سینه گرفتم بعدش که سینمو گرفت اونو بر میداشتم وقتی میخواستم سینم بگیره یکی از بالا اب جوشیده که با نبات سفید شیرین بود با قطره چکان میریختن توی دهن و نوک سینم بعد شروع میکرد به میک زدن اصلا گشنش نذار که خوب نیست