موضوع بحث

تلویزیون LED یا LCD سامسونگ یا سونی؟

1389/06/23 18:34 19
موضوع بحث: تلویزیون LED یا LCD سامسونگ یا سونی؟
سلام دوستان
راهنمایی در مورد تلویزیون سامسونگ و سونی میخام.و آیا کسی هست از بانه خرید کرده باشه؟چون شنیدم اونجا خیلی ارزونه ولی باید آشنا داشته باشید.
مثل اینکه سوال بد زمانی مطرح کردم اگه تایپیکی هم در این مورد باشه ممنون میشم راهنمایی کنید
سلام باران جان LED از نظر کیفیت بهتره . اما در مورد مارکش نظر خاصی ندارم ولی کیفیت پخش صدای تلویزیونهای مارک سامسونگ خیلی بده . ما خودمون سامسونگ داریم از صداش راضی نیستیم
ممنون آذین جان
لطفا اگه کسی جدیدا خرید کرده راهنمایی کنه
من Led سامسونگ دارم .خیلی راضی هستم.در مورد بانه از 46 اینچ به بالا تفاوت قیمتش خیلیه!ولی اگه اینچ پایین تر بخوای حدود100-200ارزونتره!
ممنون ازت سیمیا جون
به نکته خوبی اشاره کردی چون من هم میخام 37 یا 40 اینچ بگیرم چون خونم کوچیکه اگه اینجوری باشه از همین نمایندگی میگیرم میشه بگی چه مدلی و چند اینچ و چه قیمتی گرفتی؟
سلام فقط سونیییییییییییییییییییییی بگیریا کیفیت سامسونگ با سونی فرق داره سونی خیلی بهتره منو شوشو داریم تحقیق میکنیم خیلی وقته به نتیجه رسیدیم سونی بگیریم
محسن چاوشی❤
اگه پولتون میرسه led سونی بگیرید وگرنه lcd سونی خلاصه در هر دوحالتش سونی بگیرید و سامسونگ کیفیت و وضوحش کمتر از سونیه عزیزم
محسن چاوشی❤
سلام باران جان
ما و دو تا از دوستای شوشو تقریبا همزمان عروسی کردیم و هر کدوم یه مارک تلویزیون گرفتیم
یکی شون سامسونگ گرفت و اون یکی توشیبا و ما سونی گرفتیم الان همه شون ناراضی هستن و ما راضی هستیم
البته بهتره سونی مالزی باشه مال ما هم مالزیه چون الان دیگه سونی ژاپن گیر نمیاد ما اون موقع خیلی تحقیق کردیم و الان راضی هستیم
ما LCD سونی داریم یه 2 ماهی میشه خریدیم 38 اینچه جدیده خیلی ازش راضیم با سینمای خانواده و میزش شد یک میلیون و صد مارک سونی حرف نداره
ممنون دوستان خیلی خوب
حتما از راهنماییهای ارزنده شما استفاده میکنم
LED وضوحش خوبه ولی برا فیلمای دوبعدی خیلی با LCD فرق نداره این روزا فیلم سه بعدی هم زیاد گیر نمیاد ولی به نظر من LED سونی بگیر
من از جمهوری خریدم.40اینچ با سینمای خانگی ومیزش 2.500.000تومن شد.6 ماه پیش خریدم .الان مدلهای جدیدتر اومده
Led سونی حدودا 3میلیونه .ولی من با دوستان موافقم اگه می خوای Lcdبخری حتما سونی بگیر.ولی led سونی کنتراستش پایینه!
من هم با مامان مهشید موافقم.وضوح تصویروصدای سامسونگ چیز دیگه است واصلا با سونی وپاناسونیک قابل

مقایسه نیست.ما6ماهه داریم هم lcdوهم سینمای خانواده وکاملا راضی هستیم.

تکنولوپی lcdبرای اولین بار مال سامسونگ بود بعد شرکتهای دیگه هم تولید کردند.سامسونگ اول هم مانیتور lcd

تولید کرد بعد تلویزیون.
ما هم سونی ال سی دی داریم خیلی راضییم
Led-Samsung man kharidam kheyli ham raziyam tasviresh harf nadare mesle aynass
ما lcd سونی داریم 46 اینچ و مدل ex550 و خیلی هم ازش راضی هستیم .قیمت 2300
وَإِن یَکَادُ الَّذِینَ کَفَرُ‌وا لَیُزْلِقُونَکَ بِأَبْصَارِ‌هِمْ لَمَّا سَمِعُوا الذِّکْرَ‌ وَیَقُولُونَ إِنَّهُ لَمَجْنُونٌ ﴿٥١﴾ وَمَا هُوَ إِلَّا ذِکْرٌ‌ لِّلْعَالَمِینَ ﴿٥٢﴾ میشه برای سلامتی نی نی من و نه ماه حاملگی بی دردسر برام دعا کنید.
ارسال پاسخ و نظر شما