2737
2734
عنوان

کی از این سشوار جرخشی ها داره؟

229 بازدید | 9 پست
سلام.میخاستم ببینم جیز خوبیه؟راحته کار کردن باهاش؟موهام لخته ولی واسه یه براشینک ساده که مرتب تر کنه موهامو میخام.جه مارکی دارید و جند وات؟و اینکه یه مدل هست که دستش در امتداد برس هست و یه مدلم هست که دستش عمود به یرس هست.هر دو مدل خوش دست هست ؟
من مارک رمینگتون دارم نمیدونم چند واته دستشم افقیه والا چرخشش در اون حدی که من فکر میکردم نیست اگه زیاد مو برداری گاهی می ایسته از چرخیدن

ولی روی هم رفته از سشوار معمولی بهتر وراحتتره
تاریک ترین ساعت شب ،ساعت قبل از طلوع خورشید است. پائولو کوئیلو

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
من دارم مارک بابلیسشو. والا تا قبل از اینکه پسرم سر چرخشیشو بشکونه خیلی راضی بودم یه بار بیشتر نتونستم ازش استفاده کنم به بار دوم نرسید که رفتم دیدم روده بوده اش در اومده خخخ از دست این پسمله شیطون. ولی در کل خیلی عالیه. خواهر شوهرمو زنداداشم دارن اونا هم خیلی راضین . به نظرم اگه بگیری پشیمون نمیشی
بودنش عادتیست مثله نفس کشیدن... خدا را میگویم... همیشه همراهت باشد
2740
من مارک بابلیس دارم
انقد ازش راضیممم که صد در صد میره بهشت!!!خخخخخخ

چند تا مشکل عمده هست که ربطی به سشوار نداره...اول الکتریسته موها هست که هر پرواز میکنه موها بعدش....برای رفع شدنش ماسکی چیزی باید باشه...موهای لخت اینطوری میشن
دوم این که باید موها رو دسته دسته گذاشت رو سشوار....زیاد باشه هم میپیچه دورش هم خوب نمیشه نتیجه

در هر حال خدا ازش راضی باشه
اگر زنها دنیا رو می گردوندن هیچ جنگی وجود نداشت فقط چندتا کشور با هم قهر بودن و حرف نمی زدن!!!