2752
2734

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
استعفا میدم وقتیم دارم میام بیرون هر چی که تو دلمه بهشون میگم تخریبشون میکنم میام بیرون 

ببین من قبلا تو فروشگاه کار میکردم بعد مادرشوهرم به دوستش گفت اون واسطه شد من اینجا اومدم سرکار سابقه کارمم چیز دیگه ای بود بااین حال سعی کردم زود کار یاد بگیرم بعد حقوقم قبل عید ماهی ۴ تومن بود تقریبا اینجایی که کار میکنم کلا ۶ نفریم که مدیرمون زن و شوهرن خواهر زنم اینجا کار میکنه به غیر اینا ۳ نفر دیگه هستن بعد همه راحت گوشی دستشون میگیرن به من میگه حق نداری گوشی از کیفت دربیاری یا همش میگه ماه دیگه معلوم میشه نگهت میدارم یانه یعنی تو این هفت ماه دائم استرس داده که احتمال داره بیرونت کنم ازینورم خجالت میکشم به کسی بگم یا به اون واسطه بگم فک کنه ایراد از من ولی واقعا همش توهین میکنه اونروز صدام کرد نشنیدم پیش همه گفت صدات میکنم مگه کری الانم دوباره داشتیم حرف میزدیم پیش همه گفت خیلی خنگی شاید کارت از دست بدی همه بهم خندیدن 😕😕😕😔😔😔احساس میکنم چون میدونه نیاز مالی دارم اینجوری میکنه اخه حقوق خودم و شوهرم باهم ۸ تومن که ۴ تومن قسط میدیم دلم خیلی گرفته 

سعی کن با متانت جوابشون بدی یا خیلی جا ها هم جوابشون نده واینکه نوع پوشش و صحبت کردنت هم خیلی مهمه ا ...

ببین اصلا جواب تیکه و بی احترامیاشم نمیدم لباس و پوششم خیلی خیلی سادست اهل آرایش و اینا نیستم 

حتما اول میرم دنبال کار و پیدا کردم میام بیرون

مشکل ندارم چون بیمه دارم میتونم بیمه بیکاری بگیرم یا آشنا دارم کار پیدا کنم ولی پیش واسطه خجالت میکشم فک کنه مشکل ازمنه

ببین هیچ وقت نذار کسی بهت بی احترامی کنه یا مسخرت کنن اما با احترام تموم از حقت دفاع کن سعی کن همیشه ...

اصلا جواب بی احترامی نمیدم متاسفانه خیلی بی سر زبون و ارومم

ببین من قبلا تو فروشگاه کار میکردم بعد مادرشوهرم به دوستش گفت اون واسطه شد من اینجا اومدم سرکار سابق ...

به نظرم مشکل همینه که واسط داشتی میدونه تو رو در ایسی خیلی کارا رو نمیکنی 

به نظرم برو دنبال کار بگرد مطمئن باش پیدا میکنی حقوقش یکم کم و زیاد فرق نداره چون کاری که انجام میدی باید دوست داشته باشی 

بعد که پیدا کردی بیا بیرون 

ارزش نداره اصن 

من ۲۸ سالم همش میگه اره تو هیچی حالیت نیست که تو این سن ازدواج کردی هرکی تو این سن ازدواج کنه هیچی بارش نیست منظورش اینه زود ازدواج کردی یا همش میگه چرا با یه بی پول ازدواج کردی مثل من با پولدار ازدواج میکردی 

به نظرم مشکل همینه که واسط داشتی میدونه تو رو در ایسی خیلی کارا رو نمیکنی  به نظرم برو دنبال ک ...

نمیدونم همشم میریزم تو خودم به شوهرم نمیگم میگم فک نکنه مشکل از منه خیلی ناراحتم نمی دونم براش تعریف کنم یانه اگه بفهمه میگه دیگه نرو شخصیتش یه جوری که دوست نداره بخاطر بی پولی حرف بخورم

من ۲۸ سالم همش میگه اره تو هیچی حالیت نیست که تو این سن ازدواج کردی هرکی تو این سن ازدواج کنه هیچی ب ...

چطور میتونی تحملشون کنی حتی اگر کار دیگه ای رفتی انجام بدی درآمدش کم تر بود باز بهتره تا اینجا آرامش آدم مهمتره 

2706