2752
2734
عنوان

مامانا بیاین

103 بازدید | 14 پست

سلام به امید خدا میخوام پسرمو از شیر بگیرم .از امشب شروع کردم .اولین اشکمو ریختم .سخته .خیلی خیلی به دست وپام پیچید ممه میخواست ولی اخر سر رو پام خوابید لطفا از تجربیاتتون بهم بگین .

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

من خالم بچش دختره ۱ سال و ۱۰ ماهش هست بعد میگن باید تا دو سال و ۶ ماه فک کنم شیر بدی بعد خالم ی هفته پیش از شیر گرقت بعد دلش نیومد بعد رفت چسب زخم خرید سیاهشون کرد زد رو سین.ه هاش بعد بهش نشون داد گفت زخم شدن دودو شدن اونم دیگه گیر نداد ولی شب ها که خوابه بدون اینکه متوجه بشه بهش بده ،مخصوصا شب های جمعه تا ۱ ماه

هفته ی اول فقط روز نده و شب شیر بده کم کم شیر شب هم قطع کن 

من صبر زهر خریدم یک بار به سینه ام مالیدم دیگه دخترم سمت سینه نیومد غصه میخورد ولی می‌گفت حی جی بده و اینکه چند روز اول خونه تنها نمونه من روز اول کامل رفتم خونه برادر شوهرم خدا جاریم رو خیر بده یک روز اونجا بودم و روز بعد هم بچیادم نیست ولی بیرون بودم دو سه روز ببرش بیرون که اذیت نشه فقط شب اول اذیت میکنه

سلام ، به سلامتی

باهاش بیشتر از قبل مهربون باش

چیزهایی که دوست داره بهش بده بخوره

باهاش خیلی بازی کن و سرشو گرم کن یادش نیفته

لباس یقه باز نپوش تا یه مدت

صبور باش و عذاب وجدان نداشته باش چون اینم یه مرحله از زندگیشِ

اسباب بازی جدید بگیر،پارک ببرش،کلا نذار بیکار بمونه

فضای خونه و شرایط رو با زمانی که شیر میخورد متفاوت کن

مثلا دکوراسیون رو تغییر بده

سلام ، به سلامتی باهاش بیشتر از قبل مهربون باش چیزهایی که دوست داره بهش بده بخوره باهاش خیلی بازی ...

خیلی ناراحتم اخه خیلی وابسته شده بود .یه طور مطلومانه خوابیده .خدا خودش کمکم کنه