2737
2739
عنوان

پسرمو پیش دبستانی نفرستادم

374 بازدید | 24 پست

سلام دوستان عزیز ،پسرم مهر امسال میره کلاس اول،سال گذشته به خاطر شرایط کرونا و اینکه تازه زایمان کرده بودم نفرستادمش پیش دبستانی ،الان میگن باید ی ماه فشرده بره پیش دبستانی ،،کی باید بفرستمش ،کی باید کارای ثبت نام کلاس اول رو انجام بدم ،بچه اولمه تجربه ای ندارم ،ممنون میشم راهنماییم کنید 

من هم دختر مو نفرستادم پیش دبستان خودم خونه باهاش کار کردم 

و کسی هم نگفت مدرک میخواد یا کلاس فشرده بره

هان مشو نومید چون واقف نه ای از سر غیب     باشد اندر پرده بازی های پنهان غم مخور
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من هم دختر مو نفرستادم پیش دبستان خودم خونه باهاش کار کردم  و کسی هم نگفت مدرک میخواد یا کلاس ...

از مدیر ی پیش دبستانی سوال کردم گفت باید ی ماه فشرده بیاد تا نامه بدیم واسه ثبت نام کلاس اول

2728
از مدیر ی پیش دبستانی سوال کردم گفت باید ی ماه فشرده بیاد تا نامه بدیم واسه ثبت نام کلاس اول

برای ثبت نام کلاس اول دخترم هیچ نامه ای نخواستن.

هدف پول هست خواهر من یادگیری فشرده بهونه هست

هان مشو نومید چون واقف نه ای از سر غیب     باشد اندر پرده بازی های پنهان غم مخور

هر دفعه یه چیزی میشنویم....

منم دخترم مهر امسال باید بفرستمش پیش دبستانی...یکی میگه اجباریه...یکی میگه نیست...نمیدونیم والا...

حالا شما هم برو از یه مدرسه ی دیگه هم سوال کن ....

برای ثبت نام کلاس اول دخترم هیچ نامه ای نخواستن. هدف پول هست خواهر من یادگیری فشرده بهونه هست

خودم تو خونه باهاش کار کردم و کتاب های حواستو جمع کن خریدم واسش حل میکنه 

هر دفعه یه چیزی میشنویم.... منم دخترم مهر امسال باید بفرستمش پیش دبستانی...یکی میگه اجباریه...یکی م ...

من پارسال سوال کردم گفتن اجباری نیست ولی واسه ثبت نام کلاس اول باید ی ماه فشرده بفرستمش 

2740

سلام عزیزم.میشه راجب کارایی ک دکتر برای درمان نازاییتون انجام دادن بهم توضیح بدین؟براتون درخواست دوستی فرستادم

خیلی شرایطم سخته و دارم از استرس جون میدم😞

میشه برای دوباره مادر شدنم صلوات بفرستی؟🥺
2706