2737
2739
عنوان

بخداااا بیاید بیچاره شدم.....مخصوصا کسایی کراتین کردن😭

| مشاهده متن کامل بحث + 861 بازدید | 34 پست
اها واقعا؟میگم شما کجای سرت بیشتردر میکرد؟من بالای سرمه بیشتر

منم بالای سرم

گاهی مثلا اطرافش هم فشار میومد

ولی نود و نه درصد دردش بالای سرم بود

یه چی شبیه فشار بود انگار داره به مغزم فشار میاد و ورزنه گذاشتن رو سرم

شما دردت حالت فشاری داره؟ با مسکن خوب میشی؟

من مسکن هم روم جواب نمی داد 

منم بالای سرم گاهی مثلا اطرافش هم فشار میومد ولی نود و نه درصد دردش بالای سرم بود یه چی شبیه فشار ...

وای اره بخدا دقیقا حالت فشاری بود مسکن هم میخورم انگار هیچی نخوردم هیچ تغییری نمیکنه.چیکار کنم بنظرت ش..وهرم کلی دکتر منو برده دیگه نمیبره .شما بعداز چندوقت خوب شدی؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

وای اره بخدا دقیقا حالت فشاری بود مسکن هم میخورم انگار هیچی نخوردم هیچ تغییری نمیکنه.چیکار کنم بنظرت ...

عزیزم والا تا یه مدت که دکتر نرفته بودم وحشتناک بود ، مغزم بهم ریخته بود انگاری بعد که دکتر رفتم طی یه هفته تا ده روز بهتر شدم ولی خب تا چند ماه گاهی سراغم میومد

سردرد ها به خاطر گاز فرمالدهید هست که داخل مواد کراتینه هست ، یه عده حساسیت دارن 

کاش دو تا ماسک زده بودی 

والا بخدا یادم نیست اصلا قضیه برا حدود دو سال پیشه تاپیکمم دقت کنی قدیمیه 

مسکن های عادی جواب نمی ده سلوکسیب بخور ببین بهتر نمیشی ولی جوری نباشه بهش عادت کنی که بدبخت میشی دور از جونت چون بدنت مقاومت ایجاد می کنه

حتما هم یه دکتر خوب برو ، واقعا اسم دارو ها و دوز ها رو یادم نیست

2731
عزیزم والا تا یه مدت که دکتر نرفته بودم وحشتناک بود ، مغزم بهم ریخته بود انگاری بعد که دکتر رفتم طی ...

خداروشکر عزیزم الان خوبی.بخدا منم انگار مغزم بهم ریخته علی هم شدم.دیگه ناامیدشدم میترسم هیچوقت خوب نشم.امروز رفتم داروخونه از دکترش سوال کردم میگفت نه فکر نمی‌کنم سردرد بخاطر اون باشه.ولی من احساس میکنم ازاونه الان یکماهه اینجوریم .میگم شما قرص حساسیت داد یاامپول؟