2737
2739
عنوان

دارم خفه میشم.....

288 بازدید | 7 پست

پسرم آلرژی شدید به موادغذایی داره وپروتئین گاوی خودم همه ی موادوحذف کردم حتی برنج فقط مرغ ونان وچایی حتی بدون زردچوبه حتی به میوه هم حساسه حتی به سیب....

خودم همورویید وحشتناک گرفتم که نمیتونم روغن زیتون وموادملین بخورم برای پسرم خوب نیست...

شیرخشک نئوکیت باهزاربدبختی بهش دادم چندروز که بهش نساخت بدنش ورم کرد و....بماند که چه کشیدیم منوخودش وقتی شیرخودمو نمیدادم وشیرخشک بهش میدادم😭😭

الان دوباره شیرخودمومیخوره شیرمم کمه سیرنمیشه....

۸ماهشه دلش غذامیخواد هرچی تست میکنم براش دفع خون داره نمیسازه بهش حالشم عادی نمیشه که من تست موادغذایی براش انجام بدم...

هم‌اون گرسنه س هم من...

هم اون دفع خون داره هم من به خاطر بواسیرم ...

یه دختر۳ساله دارم که براش غذادرست میکنم اماچون من نمیخورم اونم بی اشتهاشده شده پوست واستخون...

وپسرم که غذاخوردن اون ومیبینه وجیغ میکشه وغذامیخواد ...

مگه یه مادرچه قدرتحمل داره؟؟؟؟

من دارم می میییییییییرم....

یکی به خدابگه که من دیگه نمیتونم....

حضرت ابوالفضل وقسم دادم به لحظه ای که مشک سوراخ شد وناامید شد...به ناامیدیش برای رسوندن آب به بچه هاقسمش دادم‌که من هرروز دارم ناامید میشم برای سیرکردن بچه م....کمکم کنه....

بچه هابهترین دکترها رفتیم تست آلرژی هم دادیم برای عوض کردن شیرخشکم دوباره میخوام برم دکتر دنبال راه حل نیستم فقط خواستم دعاکنین توروخدا دعا کنین برام من یه مادر بی چاره ام به معنای واقعی بچه م داره وزن کم میکنه هرروز که بغلش میکنم سبک ترمیشه انقدر پاش میسوزه که جیغ میکشه همیشه من رژیمم این دفعه تست شیرخشک وویتامین حالش وخیلی خراب کرد خواهش میکنم دعاکنین شاید خدابهم رحم کرد و سلامتی بچه موبهم بخشید....

تمام زندگیم را برای آنچیزی که ازم گرفته بودن هدردادم..  .نه برای آن چیزی بهم داده بودن....
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

وای خیلی سخته .ی بچه تو فامیلمون همینجوری بود دوبار تا کما پیشرفته بود طفلک .خداروشکر خوب شد و الانم مدرسه میره.انشالاه بحق امام حسین این روزای شماهم زود بگذره و خودتو نی نی جون خوب و شاد و سلامت باشید 🌸😘❤️

میشه برای شادی روح مامانم ی صلوات بفرستید؟😢
وای خیلی سخته .ی بچه تو فامیلمون همینجوری بود دوبار تا کما پیشرفته بود طفلک .خداروشکر خوب شد و الانم ...

چراکما؟خدایا‌....

تمام زندگیم را برای آنچیزی که ازم گرفته بودن هدردادم..  .نه برای آن چیزی بهم داده بودن....
چراکما؟خدایا‌....

دقیق نمیدونم انگار حساسیتش زیاد بوده اگ اشتباه نکنم .چندساعت تو‌کمابود ۲بار.دکترگقته بود یبار دیگ بره توکما.....خداروشکر خوب شد.نگران نباش میگذره .تو اب و شیرو هرچی ک میدی ایت کرسی و حمدبخون ب نیت شفا.بده بهش.ی نوک سوزن تربت امام حسین بزن ب سقش.انشالاه ک خوب میشه 😍

میشه برای شادی روح مامانم ی صلوات بفرستید؟😢
2740