2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خدا نکنه سارا جان.
ولی حتما قبلش از پزشک حسابی سوال کنید.دعا می کنم حال داییت زوده زود خوب بشه ان شاالله.
من خوشبخترین زن روی زمینم.... همسر مردی مهربان و مادر 2 فرشته ی زمینی...خدایا پناه خوشبختیم باش.آمین
2728
سارا جون کاشکی میومدی میگفتی چی شد
منم شوهر خواهرم بعد از عمل باز قلب ریه اش اب اورده
دکترا گفتن جای نگرانی نیست ولی تو این تاپیک چند نفر ....
کسی اطلاع دقیقتری داره منو از نگرانی در بیاره
خدایا ...مارا ببخش بخاطر همه درهایی که زدیم و هیچکدام خانه تو نبود!

خانما بابای من ایست قلبی کرده بود بعد ریه اش اب اورد تخلیه کردن و الان پنج قدم انورترازمن توابیده وسالمه خدا بخواد هیچ چیزی نمیتونه ممکن خداروغیرممکن کنه توکل کنید 

من مامانم قبل عید ادم ریه شد بردیمش بیمارستان اوناج گفتن برای همیشه با دستگاه اکسیژن باید نفس بکشه اوردیمش بعد دوهفته خونه دوباره حالش بد شد بردیمش ی بیمارستان دیگه اونجا گفتن هم مشکل ریه داره هم دریچه قلبش ول اما اونجا و مثل بیمارستان قبل درن گذاشتن و آب ریشو کشیدن اینجام ی هفته بود  ،ولی عمل جراحی انجام نمیدادن من رفتم از بیمارستان قلب نوبت گرفتم و بعد از پذیرش مامانم و بستری شدنش بعد دوهفته عملش کردن عملدقلبش ظاهرا خوب انجام شد اما کرونای ضعیف شده از شانس ما اونجا گرفت و دوهفته عقب افتاد و رو تخت بود و کروناش خوب شد اما نمیتونست راه بره ،خیلی پیچیده شد زخم قفسه سینش جوش نخورد عفونی شد ساکشن گذاشتن ی مدت و ی مدت قبل اون اسهال شد و ی روزم چون پی تیشو بردن بالا خونریزی مقعد داشت همه اینا برطرف شد الان ب خاطر اینکه ریش پر آب و عفونی شده دستگاه ونتیللتور بهش وصل و رفته تو کما و هیچ عکس العملی نداره ضریب هوشیاریش ۵،۶ و آنتی بیوتیک بهش جواب نداده بقیه اعضای بدنش مشکل نداره فقط ریشه ،همش دارم براش دعا میکنم ک عفونتش خوب بشه و ب زندگی برگرده ،ب نظرتون روش ساکشن بسته برای عفونت ریه جواب میده ؟؟

سارا جون کاشکی میومدی میگفتی چی شد منم شوهر خواهرم بعد از عمل باز قلب ریه اش اب اورده دکترا گفتن جای ...

سلام ببخشید شوهر خالتون چی شدن خوب شدن؟

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست

دوستان من‌یک دختر ۲۳ساله هستم که درحال حاظر ریم اب اورده تاالان ۶تاازمایش انجام دادم واب ریمم خالی کردن که به بهبودی تنفسم خیلی کمک کرد واصلا نگران نباشید.من این همه ازمایش انجام دادم که بفهمن دلیلش چیه که اونو درمان‌کنند تا دوباره اینطور نشه .فقط تحت فوق تخصص باشین .من دکترام عالین خداروشکر

2706