2737
2739
عنوان

رابطه بد دختر 2 ساله ام با پدرش

5179 بازدید | 21 پست
سلام رابطه دخترم که 2 سال و 3 ماهشه با پدرش اصلاً خوب نیست و اصلاً با پدرش جور نمیشه و سمتش نمیره دلیلش را نمی فهمم ؟ شوهرم خیلی تلاش می کنه با محبت کردن بهش و بازی کردن و بیرون بردن با خودش این مسئله را حل کنه اما هیچ تاثیری روی دخترم نمی زاره و انگار پدرش رادوست نداره حتی وقتی سمتش میاد سریع فرار می کنه و به طرف من میاد حتی توی جمع حاضر نیست بغل پدرش بره و سریع عکس العمل نشون میده و به سمت من میاد . این مسئله باعث اختلاف بین من و شوهرم هم شده نمی دونم چکار باید بکنم ؟ خواهشاً یک راه حل به من بدین که این مسئله را حل کنم
روی هر پله که باشی خدا یک پله از تو بالاتره ، نه به خاطر اینکه خداست ؛ به خاطر اینکه دستت رو بگیره .

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
به خدا همه این کارها را می کنم وقتی باباش نیست از باباش به خوبی می گم چرا باباش تن صداش یک کمی بالاست و بعضی وقتها با عصبانیت حرف می زنه البته با من نه با دخترم
روی هر پله که باشی خدا یک پله از تو بالاتره ، نه به خاطر اینکه خداست ؛ به خاطر اینکه دستت رو بگیره .
2740
من با شوشو خیلی اختلاف دارم ولی نذاشتم این موضوع روی رابطه دخترم با پدرش تاثیر بذاره نمیگم خدای نکرده شما مشکلی دارید ها....... میگم فکر میکنم این من هستم که تونستم روابط دخترم و پدرش را قوی کنم چون مرتب از اون تعریف می کنم با اینکه یه وقتایی الکی میگم !!!!!!!!!!! دختر من عاشق پدرشه
دنیا بهم ثابت کرد، توجه زیاد بی توجهی میاره 🌹
ببخشید ولی شاید توی ذهنش از پدرش یه خاطره ی بد داره...یه دعوای بد یا یه چیزی که ازش ترسیده...چون بچه ها همیشه کسی را که بهشون محبت کنن را دوست دارن حتی اگر غریبه باشه
لطفا از صفحه ی اینستاگرام من دیدن کنید Emel_luxury
آخه جالب اینجاست که همه این کارها را می کنم اما پدرش می گه نه حتماً شما پشت سر من یک چیزی به بچه گفتید که از من فراریه خودم بیشتر فکر می کنم چون زیاد باهاش نیست شاید در روز 3 تا 4 ساعت باهاشه آخه هر دو تامون کارمند هستیم و تا ساعت 4 بعداظهر من سرکارم و باباش تا ساعت 9 شب و تازه رابطه پدر با دختر از ساعت 9 شب تا 12 شب برقراره این را به شوهرم میگم اما زیر بار نمیره
2706