2737
2739
تقریبا دو هفته پیش ازمایشش مثبت شد. خیلی خوشحالم.همه براشون نگران بودن.منم واسش نذر نمک کردم.خیلی گیراست. اومدم بگم براش دعا کنید.خواهش میکنم.خودم سر زایمان به سفارش مادر شوهرم کلی دعاش کردم.ولی حالا هم شما مامانا با اون دلای پاکتون دعاش کنید.

خدایا هزار بار شکرت...خدا جونم همه زندگی من الان35
هفته اس.سپردمش به خودت....یا الرحم الراحمین
وَإِن یَکَادُ الَّذِینَ کَفَرُوا لَیُزْلِقُونَکَ بِأَبْصَارِهِمْ لَمَّا سَمِعُوا الذِّکْرَ وَیَقُولُونَ إِنَّهُ لَمَجْنُونٌ .وَمَا هُوَ إِلَّا ذِکْرٌ لِّلْعَالَمِینَ

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مبارک باشه گلم انشاالله بارداری راحتی داشته باشه و به سلامتی بیاد بغلشون
اگه فال می خواید به شماره وایبر یا واتس اپ.09216082603. وتلگرام پیام بدین برای. فال برای زمان ازدواج بسته بودن بخت و مشخصات همسر آینده و شغل و وضعیت مالی آینده و.. وبچه دار شدن و جنسیتش واینکه چندتا بچه توی طالعتون هست و مشکلات زندگی و... فقط پیام بدین زنگ نزنید چون این شماره روی لپ تاپ نصبه با سپاس. برای تماس تلفنی به شماره تلفن 09211875390 تماس بگیرید فقط برای فال کامل
2731
با اجازه صاحب تایپیک طناز جون اگه فال می خوای ادم کن تو خصوصی پیام بده گلم اینجوری بهتره اگه کسی دیگه هم هست که فال می خواد ادم کنه تو خصوصی پیام بده براش فال بگیرم
اگه فال می خواید به شماره وایبر یا واتس اپ.09216082603. وتلگرام پیام بدین برای. فال برای زمان ازدواج بسته بودن بخت و مشخصات همسر آینده و شغل و وضعیت مالی آینده و.. وبچه دار شدن و جنسیتش واینکه چندتا بچه توی طالعتون هست و مشکلات زندگی و... فقط پیام بدین زنگ نزنید چون این شماره روی لپ تاپ نصبه با سپاس. برای تماس تلفنی به شماره تلفن 09211875390 تماس بگیرید فقط برای فال کامل
2740
الهی که نی نیش سالم بیاد توی بغلش
سلام عزیزان با فروش انواع کتابهای درسی،کمک درسی،کودک، تخصصی و...با ۲۰ درصد تخفیف در خدمتتون هستم.لطفا هر درخواستی که دارید توی تاپیکم  اعلام کنید در مورد کتابهای درسی سال و رشته تون رو بفرمایید.✨🌱
مبارکه بگو برا منم دعا کنه ان شاالله به سلامتی نینیش بیاد بغلش چه جاری مهربونی
خداااااایا شکرت امام رضا ممنونم حاجتمو دادی خدااایاشکرت که جواب گریه هامو دادی و برام معجزه کردی من صدای قلب دخترخوشکلم شنیدم ان شاالله سالم و صالح بیاد بغلم......... ان شاالله خدا به همه منتظرا فرزند سالم و صالح بده . اللهم صل علی محمدوآل محمدوعجل فرجهم ..اللهم عجل لولیک الفرج...التماس دعا
مبارکه ایشالا به سلامتی ایشالا خودت هم به ارزو هات برسی منم خیلی دوس دارم با جاری هام خوب باشم فقط در ظاهر با هم خوبیم به منم یاد بده چجوری میشه با جاری خوب بود؟
پیج آشپزی من در اینستاگرام ashpazi_‌ba_sayoo@
منم میخوام واسه نذر نمک بدونم...
✳✳✳✳✳✳ خدایا به تو توکل میکنم و دوستتت دارم.ببخش منو.بدون شک کمکم کردی و میکنی✳✳✳✳✳✳ مخاطب من،دوست من....برام دعا کن هر جور بلدی واسه عزیزات دعا کنی....خدا خیرشو به خودت و عزیزات بدهO:-)
2706