2737
2734
عنوان

دعا و نماز

1150 بازدید | 8 پست
سلام دوستان
چند وقت هست یک مشکل پیدا کردم برام دعا کنید
یک خواهش دیگه اگر نمازهایی که حاجت میده را
بلد هستید برام بنویسید
یا اینکه ذکرهایی که باعث رفع گرفتاری هست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
روایت از حضرت علی (ع)
خواندن 100 آیه از هر جای قرآن و بعد گفتن ذکر شریف (( یا الله )) 7 مرتبه انشاالله که حاجت خد رو از خدا میگیری.
چیزی که از همه مهمتره ایمان به اجابت دعا داشته باش و همه چیز را بسپر به خدا و خودت تلاشت رو هم بکن (اگه کاری از دستت بر میاد)
هیچ وقت قرص هایی که حال آدم را خوب می کنند، جای خوب هایی که دل آدم را قرص می کنند ..را نمیگیرند...
اینو سرچ کردم
نماز حاجت مجرب

هر کس غم و درد و ناراحتی داشته باشد یا از کسی بترسد یا مشکلی داشته باشد این نماز را بخواند و قدرت خداوند تعالی را مشاهده نماید و در این مورد شک نداشته باشد البته اگر شب جمعه انجام دهد بهتر است و طریقه عمل به شرح زیر میباشد
ابتدا غسل حاجت کند و لباس پاک بپوشد و چهار رکعت نماز (دو نماز دو رکعتی) بخواند در رکعت اول بعد از خواندن سوره حمد یکصد بار بگوید(سوره دیگری نخواند)
( اُفَـوِّ ضُ اَ مْـری اِلَی الله اِنَّ اللهَ بَـصیـرٌ بِـالْـعِـبادِ )
و در رکعت دوم بعد از خواندن سوره حمد یکصد بار بگوید
( نَصْـرٌ مِنَ اللهِ وَ فَـتْـحٌ قَـریبْ )
و نماز را تمام کند و بلافاصله دو رکعت بعدی را شروع کند و در رکعت اول از نماز دوم بعد از خواندن سوره حمد یکصد بار بگوید
( اَ لا اِلَی اللهِ تَصیرُ الْاُموُر )
و در رکعت آخر بعد از خواندن سوره حمد یکصد بار بگوید
( اِنّـا فَتَحْنا لَـکَ فَتـْحـاً مُـبینا )
و سپس سلام نماز را که گفت صد مرتبه بگوید
( غُـفْرانَـکَ رَ بَّـنا وَ اِ لَـیْکَ الْـمَصیرٌ )
پس سر به سجده بگذارد و دست بردارد و یکصد بار بگوید
( اَ سْتَغْـفِرُ اللهَ وَ اَ توُ بُ اِلَـیْـه )
انشا الله حاجتش روا میشود
التماس دعا

هیچ وقت قرص هایی که حال آدم را خوب می کنند، جای خوب هایی که دل آدم را قرص می کنند ..را نمیگیرند...
ممنون از جواب هاتون
اگر میشه نمازهای بیشتری برام بنویسید
چون خودم چند تا نذر ٤٠ روزه دارم و حالا
می خواهم نمازهای بیشتری که حاجت میده
را بخونم
باز هم از همتون ممنونم ان شاالله که همه
حاجت روا بشوند
2738
من یه بار که یه مسئله ای برامون پیش اومده بود و مستاصل شده بودیم این نماز رو خوندم و خیلی زود مشکلمون برطرف شد .انشاالله برای شما هم همینطور باشه .میخوام دوباره بخونم برای رفع کامل مشکلمون دعا کن برامون لطفا

حضرت صادق علیه السلام فرمود: من ضامنم بر خداى عز و جل آن که از جاى خود حرکت نکند تا حاجت او روا شود

کیفیت خواندن نماز

نماز حاجت و آن به کیفیاتى وارد شده: یکى از آنها که گفته‏اند [و] مکرر به تجربه رسیده آن است که از حضرت صادق علیه السلام روایت شده که فرمود: وقتى که امرى به تو نازل شود متوسل شو به حضرت رسول خدا صلى اللَّه علیه و آله و سلم و دو رکعت نماز به جا آور و هدیه کن بر آن بزرگوار. راوى گوید: عرض کردم چه کنم؟ فرمود: غسل مى‏کنى و دو رکعت نماز به جا مى‏آورى، ابتدا مى‏کنى به آن چه در نماز فریضه ابتدا مى‏کنى و مثل تشهّد فریضه به جا مى‏آورى و بعد از آن که سلام مى‏گویى بگو:

اللَّهُمَّ أَنْتَ السَّلامُ وَ مِنْکَ السَّلامُ وَ إِلَیْکَ یَرْجِعُ وَ یَعُودُ السَّلامُ اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ بَلِّغْ رُوْحَ مُحَمَّدٍ مِنِّی السَّلامَ وَ بَلِّغْ أَرْواحَ الأَئِمَةِ الصَّالِحینَ سَلامِی وَ ارْدُدْ عَلَیَّ مِنْهُمْ السَّلامَ وَ السَّلامُ عَلَیْهِمْ وَ رَحْمَةُ اللَّهِ وَ بَرَکاتُهُ اللَّهُمَّ إِنَّ هاتَیْنِ الرَّکْعَتَیْنِ هَدِیَّةٌ مِنِّی إِلى‏ رَسُولِ اللَّهِ فَأَثْبِتْنِی عَلَیْهِما ما أَمَّلْتُ وَ رَجَوْتُ فِیکَ وَ فِی رَسُولِکَ یا وَلِیَّ الْمُؤْمِنینَ

بعد از آن برو به سجده و چهل مرتبه بگو: یا حَىُّ یا قَیُّومُ یا حَیَّاً لا یَمُوتُ یا حَىُّ لا إِلهَ إِلَّا أَنْتَ یا ذَا الْجَلالِ وَ الإِکْرامِ یا أَرْحَمَ الرَّاحِمینَ

بعد از آن طرف راستِ رو را به زمین گذار و چهل مرتبه همین دعا را بگو بعد از آن طرفِ چپ صورت را به زمین گذار و همان دعا را چهل مرتبه بگو بعد از آن، بلند کن سر خود را و دستها را بلند کن و چهل مرتبه بگو بعد از آن، دست خود را به گردن بینداز و انگشت سبابه‏ى خود را بگیر و آن را چهل مرتبه بگو بعد از آن، ریش خود را به دست چپ بگیر و گریه کن یا خود را به گریه بدار و بگو:

یا مُحَمَّدُ یا رَسُولَ اللَّهِ أَشْکُو إِلَى‏ اللَّهِ وَ إِلَیْکَ حاجَتی‏ وَ إِلى‏ أَهْلِ بَیْتِکَ الرَّاشِدینَ حاجَتی‏ وَ بِکُمْ أَتَوَجَّهُ إِلَى اللَّهِ فِی حاجَتی‏

بعد از آن برو به سجده و آن قدر یا اللَّهُ یا اللَّهُ بگو تا نفس تو تمام شود و بگو صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ افْعَلْ بِی کَذا وَ کَذا وبجای کذا وکذا حاجت خود را ذکر کن حضرت صادق علیه السلام فرمود: من ضامنم بر خداى عز و جل آن که از جاى خود حرکت نکند تا حاجت او روا شود