2737
2739
عنوان

آیا من از اون مامانای حرص درارم؟؟؟

317 بازدید | 42 پست

الان ی تاپیک دیدم مهمون رفته خونه استارتر خونش رو ترکوندن.

منم ی پسر ۵ساله دارم و ی ۳ ساله 

اولی بیش فعاله انگار 

هرکار بگی نکن میکنه

هرچقدرم براش توضیح بدم انگار ن انگار

جایی میریم بیشتر شیطنت میکنه و انگار لجبازتر و شلخته تر میشه بااینکه خونه خودمون آزادهست و کمتر اذیت میکنه خونه کسی میریم اگه چیزی از دستش بگیرم انقدر جیغ میزنه که همه سردرد میگیرن😭😭😭

منم هم زمان نمیتونم دنبال هردو باشم و فقط ۱دونه رو میتونم کنترل کنم.

چکار کنم اخه

کلی رفت و امدم رو کم کردم

مامان ۳ تا فسقلی🥰🥰

من برم بیرون از تاپیک تا یچیزی نگفتم😂🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️

کسی که طرز فکرش با شما متفاوت است، دشمنت نیست، فقط انسان دیگریست . 🌱💚🌈 توضیح دادن نشانه ضعفه. شما هروقت سعی میکنید چیزی رو بیشتر توضیح بدید، بیشتر ضعیفید. پس قدرت در اینه که راجع به هیچ چیز، هیچ توضیحی ندید، هیچوقت.😊 دوستان:😂😂منظور مهران مدیری این نبود ک موقع تبادل نظر برای همدیگه توضیح ندین. منظورش این بود ک اگ یه راهی رو انتخاب کردی و مطمئن بودی درسته و دیگران همش میخواستن منصرفت کنن، بهشون توضیح نده.تو راه خودتو برو، اونا نتیجه رو میبینن، و میفهمن ک تو انتخاب درستی داشتی
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

رفت و‌امد رو‌محدود کن تا یکم بزرگتر بشن و متوجه رفتار خوب و بد بشن

ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم! بگذار بگویند غیرمنطقی هستیم یا ضد اجتماعی هستیم، اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم. تا زمانی که رفتار ما و تصمیم‌های ما به کسی آسیبی نمی‌زند، ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم. چقدر زندگی‌ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاش‌های بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته‌اند 
2728

تو نه ولی بچتون با عرض پوزش بله

#ایران_زمین.       "نخستین گام برای از میان برداشتن یک ملت، پاک کردن حافظه آن است. باید کتاب‌هایش را، فرهنگش را و تاریخش را از بین برد. بعد کسی را گمارد که کتاب‌های تازه‌ای بنویسد، فرهنگ تازه‌ای جعل کند و تاریخ تازه‌ای بسازد...”.ملت هارا از تاریخشان دور نگه دارید در این صورت راحت کنترل میشوند. تاریکاندیشان می‌خواهند زنان را درسیاهینگه دارند ؛آن‌ها ازروشنشدن ذهن زن می‌ترسند؛چون می‌دانند زن بداند، به کودکش هم یاد خواهد داد ... *من خود اندوهگین نیستم اندوه عالمم، سرزمینی در سینه ام گریه میکند*هیچ کدامتان جرات نداشتیدهمرنگ جماعت نشوید !برای گذراندن یک روز،چقدر زوال روح لازم داشتید،  چقدر دروغ، دولا راست شدن ،دستمال به دستی ،زبان ریزی و نوکر مآبی ! -ویرجینیا وولف
2738

خب چطور تذکر میدی؟ این مهمه

بعدشم شکلات نده بهشون ک بدتر شلوغ میکنن من قبل رفتن ب ی جایی گل گاوزبون دم میکنم با کیک میدم میخورن😀

کار خوبو خدا میکنه ک با هیچکی حرف نمیزنه!💜💔

اگه رفتو امد کم کردی نه حرص درار نیستی....من هم بچه دارم و بنظرم ادم بچه دار فقط خونه خودش راحته

کاربری مهرناز۳۵ سابق...زمستان سرد کلاغ غذا نداشت تا جوجه ها شو سیر کنه، گوشت بدن خودشو میکند و میداد به جوجه هاش تا سیر شوندزمستان تمام شد و کلاغ مرد!اما بچه هاش نجات پیدا کردند و گفتند:آخی خوب شد مرد، راحت شدیم از این غذای تکراری!این است واقعیت این روزگار ما... 

بله ،صادقانه بگم بله هستی،تا بچه ها بزرگ بشن رفت و آمد رو کم کن،والا تو این گرونی ملت از یه خرج دیگه زدن تا بتونن مثل گنجشک چوب به چوب یه زندگی رو بسازن یهو یه مهمون با بهانه بچه کنجکاو و بیش فعال میاد ثمره کلی زحمت و پس انداز رو به باد میده و میره

که جهان رنج بزرگیست نگارا تو بخند...

تا بچه هات بزرگ نشدن جایز نیس جایی برین واقعا

خواهر شوهر من اومده بود عید دیدنی 

بچش از آشمزخونه نیومد بیرون 

دو ساعت نشستن بعد رفتنشون شوهرم مریض شد

خب مسلمون تو که وضعیتت اینه نیم ساعت کافیه 

دو ساعت تموم شوهرم دنبال بچه بود😂

فقط 6 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

هیچی چاره اش همینه رفت و آمد رک ادم کم کنه تا بزرگتر بشن یه خورده بچه ها.....حالا بچه های من برعکس هستن توی خونه خیلی خیلی اذیت میکنن از دیوار راست بالا میرن ولی جای میریم خداروشکر اروم و میشینن از کنار خودم تکون نمیخورن...

2706