موضوع بحث

تهیه لیست غذای هفتگی (متنوع،سالم،خوشمزه و فوری)

1390/12/06 21:04 23
موضوع بحث: تهیه لیست غذای هفتگی (متنوع،سالم،خوشمزه و فوری)
نمیدونم شماهم این مشکل رو دارید؟؟؟؟؟؟
�من با وجود بچه ام به سختی در طول روز وقت غذا خوردن پیدا میکنم چه برسه به این که بخوام غذا هم درست کنم. مشکل من اینه که تازه ظهر که میشه میگم چی درست کنم؟؟ و اغلب یه غذای سریع سر هم میکنم تا از خجالت شکمم دربیام
خانمهایی که کمبود وقت دارند خصوصا مامانای با بچه کوچیک شما چه راهکارهایی رو پیشنهاد میکنید؟؟ چه لیست غذاهایی رو پیشنهاد میکنید؟
من یه مدت نوشته بودم خیلی خوب میشه ادم می دونه فردا چی داره و خریداشو وسایلشو از قبل حاضر میکنه
 BabyFetus Ticker
سلام اره منم تا مدتها همین مشکلوداشتم.الان بهترم بایدذایقه خونوادتو بدونی چی بلدی درست کنی من الان برنامه دارم.
من مست و تو دیوانه ماراکه بردخانه؟
مثلا مینوشتم شنبه قرمه سبزی شام سالاد
یکشنبه اش ماست همون اش ماست مونده از ظهر
و ...
 BabyFetus Ticker
منم برنامه دارم یعنی یه لیستی از غذا های مورد علاقه مونونوشتم برطبق حال و حوصله اون روزم یکیشونو درست میکنم
کی کرم حلزون منو برداشته؟؟؟!!.....................................مدرسان شریف
من یه سری حبوبات پخته و قارچ وهویج حلقه شده و اینجور چیزا رو تو فریزر اماده دارم هر چند خیلی کمکم میکنه ولی باز به راهکارهای دیگه ای نیاز دارم
میشه برنامه غذاییتون را تو این تاپیک بذارید؟؟
دوتا غذای گوشت قرمز دوتا مرغ یه ماهی یه پلو یه ماکارونی
غذاهای من:خورشها: آلو .آلو به.قورمه سبزی .کرفس . بادمجون. قیمه معمولی .قیمه دارچین.قیمه نثار.چلو گوشت
استانبولی. ماکارونی. عدس پلو.رشته پلو.ماهیچه پلو .آبگوشت . سوپ.اش رشته اش ماست اش عدس.خوراک لوبیا.کتلت.عدسی. برای بچه ها هم گاهی غذاهای ساده مثل تخم مرغ سیب زمینی.برنج و سیب زمینی. سوپ ساده و.... میذارم.یتیمچه هم دوست داریم یا میرزاقاسمی!
به نظرم نمیشه گفت شنبه فلان چیز یکشنبه فلان
بهتره که لیست غذاهای که دوست دارین رو بنویسید
من خودم یه لیست دارم شامل چند بخشه
خورشت - فست فودی - سوپ و آشها - قطی پلوها
هر روز با توجه یه اینکه چی میلم میکشه یا چی توی یخچالم یکی رو درست میکنم
و همیشه از شب قبل میدونم فردا چی بپزم اینجوری وقتم کمتر گرفته میشه
Lilypie Pregnancy tickers
زرشک پلو و هویج پلو و سیب زمینی سرخ شده با تن ماهی و شویدپلو .خوراک مرغ یادم رفت.بچه ها هر هفته یه بار کوبیده بیرون هم میخورن اما خودمون گوشت قرمز رو کم میخوریم.
بخارپز کردن سبزیجات فریزی خوبه.مواد روغن د ار اصلا تو فریزر نذار.صب که پا میشی گوشت رو بذار بیرون و در فواصل بین کارات تا ساعت 11 مواد اولیه رو اماده کن یا یه ربع وقت بذار اماده کن .بعد سریه اشپزی کن.یا یه روز دو جور اشپزی کن تا یه روز در میان اشپزی کنی.یا شب اماده کن.
تا حالا بهش فکر نکرده بودم

جالب بود
تولد تو رویای واقعی من است
http://chibepazam.com
کسی رو برای دوست داشتن انتخاب کن که دلش مثه دریا بزرگ باشه ، که مجبور نباشی واسه اینکه تو دلش جا بشی خودت و کوچیک کنی ...
منکه براساس چیزهایی که داریم...غذا درست میکنم...خداروشکر تا الان همه چی خوب بوده...روزایی که خسته باشم یا نرسم غذا درست کنم...همسری خیلی همکاری میکنه.................و میگه فقط استراحت کن...خودم غذا میارم یا اینکه هر چی بپزم....هیچی نمیگه.......و راضیه...منکه خیلی دوستش دارم
خواهش میکنم .این حسا رو تجربه کردم. من که الان با وجود دوتا جوجه اولویت اول کارام غذاس.
ارسال پاسخ و نظر شما