2737
2739
عنوان

در مصرف آب صرفه جویی کنیم...

184 بازدید | 18 پست
قدر آب، این نعمت گوارای الهی را بدانیم. · فرهنگ مصرف آب را بیاموزیم و به دیگران نیز آموزش دهیم. · از همین امروز به فکر صرفه جویی در مصرف آب باشیم و در پایان روز از خود بپرسیم که امروز چقدر صرفه جویی کرده ایم. · آفرینش آب برای استفاده من و توست در مصرف ان با انصاف باشیم. · هنر صرفه جویی آب هنر نیک اندیشی است. · بانوان محترم خانه دار : خود را به هنر صرفه جویی و قناعت به خصوص در مصرف آب آراسته نمایید. · آیا جایگاه اقتصادی آب در مقایسه با ارزش حیاتی و بهداشتی آن در اقتصاد جامعه تناسب دارد. · صرفه جویی آب یعنی درست مصرف کردن. · وجود آب شرط تداوم زندگیست. · صرفه جویی در مصرف آب رضایت الهی را به همراه دارد. · اسراف در مصرف آب یعنی گام نهادن به سوی کم آبی وبی آبی. · بکوشیم تا با مصرف عاقلانه آب الگوی خوبی باشیم برای دیگران. · صرفه جویی در مصرف آب، نشانه رشد فکری، مذهبی است. · آب امانتی است الهی ، پس با صرفه جویی در آن، امانتداری صالح باشیم. · مادر و پدر گرامی آیا با مصرف بی رویه به آینده فرزندانمان فکر کرده ایم ؟ · به اندازه مصرف کنیم تا همیشه آب داشته باشیم. · آب سرمایه ای ملی است. · به کودکان خود صرفه جویی و حفظ منابع آبی را بیاموزیم. · امروز و فردایی سبز با صرفه جویی در مصرف آب. · آب سالم زیر بنای سلامتی و حیات است. · آیا می دانید از مجموع آب های کره زمین کمتر از 2 درصد آن شیرین است ؟ · آیا می دانید اگر هر نفر در روز یک ایتر در مصرف آب صرفه جویی کند امکان آبرسانی به ده هزار نفر در استان فراهم گردد. · آیا می دانید از یک شیر باز در هر دقیقه بین 9 تا 15 لیتر آب خارج می شود. · آیا می دانید با نصب سردوش های کاهنده مصرف در حمام ماهیانه حدود 4000 لیتر در مصرف آب صرفه جویی می گردد. · کم آبی را جدی بگیریم و در مصرف بهینه این نعمت الهی بکوشیم. · صرفه جویی درمصرف آب را از خودمان آغاز کنیم. · زندگی تشنه آب است ،با استفاده بهینه از آب سیرابش کنیم.
تو تکراری نمیشی...من بهت وابسته تر میشم...
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2731
والهه ما تو تبریزیم بعد عاشورا سازمان اب داره نقش شمر ویزید رو برای ما بازی میکنه ابو صبحها به رومون میبنده تا ساعت دوازده من نمیدونم گناه ما چیه که هرچند ماه یه بار باید اب تبریز قطع شهه؟؟؟؟ واقعا مسخرس تموم لوله کشیای اب تبریز قدیمیه واکثرا از زمون شاه مونده وهی میترکنن دولتم یه همت نمیکنه اینا رو عوض کنه
2740
والهه الکی مسولین میگن اب کمه اما برای بهینه سازیش ا هیچ کاری نمیکنن اینجا تو تبریز درحین کندن زمین برای مترو به اب رسیده بودن اب زلال وتمیز مثل رودخونه تو خیابون چند ماه جاری بود سازمان اب هیچ غلطی نکردش میتونستن این ابو تو راه مفیدی استفاده کننن
آره شمیم جون منم تا جایی که بتونم صرفه جویی می کنم مثلا تو ظرف شستن شاید بگم گاهی وقتا بیشتر از 20بار آب و باز و بسته می کنم تا الکی هدر نره
تو تکراری نمیشی...من بهت وابسته تر میشم...
منم خیلییی صرفه جویی میکنم خدایش تو کشورای دیگه ماشین ظرفشویی از نون شبم واجبتره براشون به خاطر میزان مصرف اب در ماشین ضرفشویی در مقایسه با شستن با دست ای کاش این وسیله تو کشورمونم کاملا جا بیوفته
2706