2733
2734
عنوان

بی بی چک🥴

2112 بازدید | 90 پست

بعد از یه سقط و یکسال اقدام بدون جواب وتنبلی تخمدان شدید بنظرتون روش حساب کنم😐یا مثبت کاذبِ🤦

✨اونایی که میگن انسان یکبار متولد میشه کسایین که معجزه ها رو باور ندارن✨تو معجزه ی من شدی✨y✨چه خوب شد که اومدی💞
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مبااارکه عزیزم

به بچه م فکرمیکنم،به حس بارداری ، حس شیر دادن به یه تیکه از وجودخودت و عشقت ، حس نفس کشیدن های ریز ریزش تو بغلم خیلی اوقات تو درونم حمل میکنم . با خودم میگم خدایا میشه من بچه خودم رو ببینم!  🌷   دوستان گلم این امضای من بود سالها ...بعد معجزه خدا رو دیدم دلتون خواست سر بزنید به تاپیک خاطره زایمانم ...امیدوارم خدا به هر کس دلش میخواد به حکمت و مصلحت خودش ببخشه...🥰
2731
مثبت کاذب خیلیییییی ب ندرت  مبارکه انشالله

ممنون عزیزم یعنی باور کنم دیگه به شوهرم بگم؟

✨اونایی که میگن انسان یکبار متولد میشه کسایین که معجزه ها رو باور ندارن✨تو معجزه ی من شدی✨y✨چه خوب شد که اومدی💞
من تنبلی بعد یک سال مثبت شد خونه گذاشتم تو سرم از بس جیغ زدم

من اینقدر گریه کردم چشمام باز نمیشه....😢

ممنون عزیزم یعنی باور کنم دیگه به شوهرم بگم؟

مهم آزمایش خونه...منم تنبلی داشتم دقیقا همینجوری حاله انداخت،یادش بخیر چقدر استرس داشتم قبل تست زدن بدنم میلرزید،از بس خوشحال بودم نمیدونستم چیکارکنم ساعت ۵ صبح به شوهرم گفتم هنوز بیبی چکشو دارم

2706