موضوع بحث

خرید اسباب بازیهای برند مثل تولو یا پلی گرو و لباس بچه مادرکر از دبی

1389/07/05 09:36 17
موضوع بحث: خرید اسباب بازیهای برند مثل تولو یا پلی گرو و لباس بچه مادرکر از دبی
سلام من میخام با پسر یکسالم برم دبی..... میخام بدونم میصرفه اسباب بازی یا لباس براش زیاد بخرم..کسی میدونه اختلاف قیمت دبی با ایران زیاده یا نه؟؟ میخاستم برم کیش اما فکر کنم با کمی هزینه بیشتر دبی برای خرید مارکدارها بهتر باشه...البته فکر میکنم....

کسی تجربه ای داره؟؟ و مراکز خریدش؟؟ میگن یک طبقه توی پاساژ دبی مال برند های معروف رو داره.........

میخام واسه بهمن برم که فستیوال باشه و حراج.........

از باتجربه ا و ساکنین دبی راهنمایی میخام.....ممنون میشم
مریم جون لطفا برا منم میل کن
مریم جون لطفا برا منم میل کن
مریم جون
بی زحمت برای منم میل بزن
Lilypie Maternity tickers
آنبتا جون منم پارسال بهمن رفتم و کلی خرید کردم و از همه خریدهام راضیم
قیمتها اصلا با ایران قابل مقایسه نیست مادرکر اکثرا تو مالهای بزرگ شعبه داره و میتونی ازشون خرید کنی.من از کارترز هم خرید زیاد کردم.
باور کن مرگ نداره جنساش من از طبقه دوم الغریر هم خرید زیاد کردم تو این مال که بری طبقه دومش مارکهای خوب مثل mexx.مادرکر.کارتر.
نکست هم شعبه دارن و کلا طبقه اش مربو به بچه ها بود ولی من دیر پیداش کردم.قبلا بهم گفته بودن دبی مال و امارات مال مارکدارها رو بگیرم
ولی اونحا ها عزیزم بچه گونه هاش تو حراج هم خیلی گرون بود
ولی همه مارکهای خوب رو تو دبی مال طبقه دومش پیدا میکنی ولی من از اونجا خرید نکردم
البته بگردی میشه چیزهای خوب و مناسب پیدا کنی.ولی کلا مادرکر حراجی های هاش تو فستیوال خیلی خوب میشه.
البته بگردی میشه چیزهای خوب و مناسب پیدا کنی.ولی کلا مادرکر حراجی های هاش تو فستیوال خیلی خوب میشه.
ببخشید پستهام اینجوری میاد آخه با فی ل ت ر اومدم پستهام با هم نمیان.شرمنده
سلام عزیزم ، ببین به نظر من اگه میخوای مارک خاصی خرید کنی تو همه فروشگاه ها یک قیمته و زیاد از این فروشگاه به اون فروشگاه نکن . دبی مال از همه بزرگتره و تقریبا همه برند ها را داره قیمت ها که در حالت عادی هم نصف ایرانه و تو فستیوالا که دیگه عالی میشه ، تو همه مال ها یک baby shop هست که کارترز و بقیه مارکهایی که ما میشناسیم را داره ، مادر کر هم همه جا نمایندگی داره که دبی مال و امارات مال از همه بهترن . به نظر من بیخود وقتت را واسه سیتی سنتر نذار چون خیلی بد شده ، تو دبی مال یک قسمت فروشگاه ها همه بچه گونه دارن!!! تو همه فروشگاه ها سر بزن و بگو جنسای حراجی تون را میخوام جنسای مارکدار تو حراج ارزون میشن و واقعا مرگ ندارن مثلا پولو بربری و کاچارل . چیکو اونجا جنسای اصله و خیلی خوبه ، بادی ها و زیر پوش های مادر کر هم خیلی خوبن ببخش که اینقدر بی نظم جواب دادم . اینا فعلا به ذهنم رسید اگه سوالی داشتی بپرس در خدمتم
سلامممممممممممم

ممنون ازت مریم جون.خیلی لطف کردی عزیزم...
سلام میخاستم بدونم تا چقد میتونیم خرید کنیم که گمرک گیر نمیده برا اوردنش یهو دردسر نشه
ارسال پاسخ و نظر شما