2737
2734

حوريا جون من پسر دارم ولي واسم فال زدي بعدي دختره ههههه شوهرم خيلي دختر دوست داره حالا نه اينكه خيلي راحت باردار ميشم جنسيت هم انتخاب ميكنم هههه 

شيطوني كه نگو زندگي رو بهم ريخته منكه كم ميارم بعضي وقتا اما خب خداروشكر واسه بودنشون

جانان عزيزم اميد بخدا انشالا خوش خبري هم تو هم سها جان

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حوريا جون من پسر دارم ولي واسم فال زدي بعدي دختره ههههه شوهرم خيلي دختر دوست داره حالا نه اينكه خيلي راحت باردار ميشم جنسيت هم انتخاب ميكنم هههه شيطوني كه نگو زندگي رو بهم ريخته منكه كم ميارم بعضي وقتا اما خب خداروشكر واسه بودنشونجانان عزيزم اميد بخدا انشالا خوش خبري هم تو هم سها جان

ای واااا😂😂😂😂😂چقد خندیدم

حواسم نبود ان شاالله بعدی دختر باشه و طبیعی باردار بشی، اگه خدا بخواد میشه

2731
من دکترمم دیباوند هست ولیی دیدمم کسایی که پیش نیکبخت رفتن و نتیجه گرفتن.امیدوارمم موفق بااشی عزیزم.مهم اینه آمار موفقیتهاشون بالاااس انشاالله خدا هم بخواددد میشه پس دلواپسه دکترر نبااش و بروو جلو..موفق بااشی

سلام عزیزم

پیش دکتر دیباوند ای وی اف کردی؟

هزینه ش چقدر شد؟

تعیین جنسیت هم داشتی؟

سلام عزیزمپیش دکتر دیباوند ای وی اف کردی؟هزینه ش چقدر شد؟تعیین جنسیت هم داشتی؟

سلام عزیزم..نه تعیین جنسیت نداشتم..بله دکترممم دیباوندد هست و اینکه با داروها و کلا همه ی هزینه ها حتی ویزیت چهار میلیون و پونصد..

دلیلی ست ز این تاخیرها. خدارا ست برنامه ای بهترر

سلام دوستان من دیشب یازده انتقال بی بی زدم مثبت بود وصبح رفتم آزمایش دادم مثبت بود وبنا 310 بود انشالله روزی تک تک تون.. خیلی گریه کردم خیلی... هنوز تو شوک م... انشالله مامان بعدی جانان ميشه 

درسته که پنج سال شده... درسته که دوبار حس مادر بودن رو برای چهار هفته تجربه کردم وبازم ناامید شدم ولی من ميدونم بلاخره مامان میشم. دوستان لطفا برای مامان شدنم فقط يه لحظه از خدا بخوايد.. برای دومین بار دارم وارد سیکل پانکچر میشم تروخدا برای موفقیت بودنم از خدای مهربون بخوايد فقط یک لحظه... امیدم به خداست دوتا گو گو لی هام رو که از دست دادم باهم بهم بده .خدایا سومین پانکچرم شدم .اخرین انتقالم دادم .دیگ تلاش اخرم بود خدا کمک کن .
2738
جانان دوست عزیز خیلی خوشحال شدم انتقال داشتی وانشالله مامانی خیلی مراقب خودت باش موفق باشی 💖

مررسی مریم جانم..خدا از دهنت بشنوه عزیزم..بعداز خدا امیدمم به دعای شما دوستان خوبمه  

سلام دوستان من دیشب یازده انتقال بی بی زدم مثبت بود وصبح رفتم آزمایش دادم مثبت بود وبنا 310 بود انشالله روزی تک تک تون.. خیلی گریه کردم خیلی... هنوز تو شوک م... انشالله مامان بعدی جانان ميشه

وااای خدارووو هزار مرتبههه شکرر..خدارووشکرررر..خدارووشکررر..بی نهایت واست خووشحالممم عزیزممم..الهییییی محکمممم تواین نه ماه بچسبه به دلتووووو کلی بارداری راحت و خوبی داشته بااشییی عزیزدلممممم..خیلیی مراقب خودتوووو نی نی عزیزمون بااش..میبووسمت مامان سها ستاره جاانم ...واسه منممم دعا کن دل آشوبممم خیلییی و متاسفاانه ناامیددد..علائمیی داشتی توی این مدت ؟؟استراحتت چجوری بوددد دوستم؟

وااااای سها جان مباااااارکه🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎊🎊🎊🎊🎊🎊🎊🌹🌹🍀🍁🍁🌺🌺🌺🌺🌷🌷🌷چقد خوشحال شدم عزیزم.خدا برات نگهش داره

دیدی بهت گفتم حتما مامان شدی؟ خیلی مراقب خودت و نی نی باش😍😍😍😍😍😍😍😍

مرسي دوستان از تبر یک ها تون. انشالله روزی همه.... جانان عزیزم من نشاسته وآب میخوردم... به. آناناس. سویا. شیر سویا. زيتون. روغن زیتون. ومهم تر از اینکه روزی هزار تا صلوات. سورة یاسین. زیارت عاشورا. دعای توسل.... استراحت کامل فقط در حد دستشویی. تلویزیون.... حمام بعد هفت روز... فقط دوبار تا حالا رفتم اون هم دو دقیقه... انشالله همه همه دامنشون سبز شه مخصوصا جانان که الان تو دوران انتقال هستش... من در خدمتم هر سوالی داشتید بپرسید دوستان 

درسته که پنج سال شده... درسته که دوبار حس مادر بودن رو برای چهار هفته تجربه کردم وبازم ناامید شدم ولی من ميدونم بلاخره مامان میشم. دوستان لطفا برای مامان شدنم فقط يه لحظه از خدا بخوايد.. برای دومین بار دارم وارد سیکل پانکچر میشم تروخدا برای موفقیت بودنم از خدای مهربون بخوايد فقط یک لحظه... امیدم به خداست دوتا گو گو لی هام رو که از دست دادم باهم بهم بده .خدایا سومین پانکچرم شدم .اخرین انتقالم دادم .دیگ تلاش اخرم بود خدا کمک کن .
2706