2410
2553
حوریا جون خواهشا تبلیغ در واقع منفی برای پورمطرود انجام نده شما تصور بکنید که اگر مهشید خدای نکده نتیجه از پور مطرود یا هر کسی دیگه نگرفت بعد چه جوابی داری که به ان بدی هیچ وقت در این مورد پزشک پیشنهاد نده چون ناباروری با عمل زیبایی و عمل های دیگر فرق می کنه
عارضه ناباروی برای یک زوج طبعات روحی روانی اجتماعی جسمی فراوانی داره که بعضی موقعه ها دادن همچین پیشنهادتی ادم را یاد دوستی خاله خرسه می اندازه من از شما خیلی بهتر اقای دکتر پاک روش و عارفیٰ اکبری اسبقٰ دکتر صارمی ٰ قلمبر ٰ دکتر رستمی شیراز کلانتری و احمدی اصفهان افلاطونیان یزد ربابه طاهری پناه سحر خیز افتخاری و............. را می شناسم ولی هیچ وقت اجازه به خودم نمی دم برای یک بیمار ی که درصد موفقیت ان در مرکز امریکا هم از 35٪ بالاتر نیست پزشک پیشنهاد بدم
همه پزشک های متخصص ناباروری علت یابی می کنند حالا بعضی با بیمار در میان می گذارند و بعضی ها نمی گن ازمایشهای قبل از شروع سیکل یرای همین کار انجام میدند با جنین شناس هم مشورت می کنند این روتین کار است در مورد پزشک های اهواز همه انجام می دند پاک روش و غیره هم انجام می دند مطمئن هم باش هم پاک روش بیمار داره که با شش بار ای یو ای و 3 بار میکرو بار دار نشده هم پور مطرود و مرمضی و هم پروفسور سیلبر امریکایی که تویه امریکاست
اما چیزیکه مهم خود زوج نابارور حین کار متوجه میشندکه این پزشک خوبه یا بد و خودشان شاید بهتترین تصمیم را بگیره

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

بهاری جون نی نی که خوبه ... ولی حال خودم تعریفی نداره ... ایشالا خدا قسمت تک تکتون کنه ... همون سختیاش هم بعد از این همه انتظار میچسبه ... ویار خاصی نه .... بعدازظهرها بیشتر حالت تهوع دارم گاهی تا شب ... اصلا نمیتونم لب به غذا بزنم ... ترشی جات هم بیشتر از سابق دوس دارم ... ولی شکمم بزرگ شده و این عجیبه چون وزن اضافه نکردم ... همش به شوهرم میگم فک کنم دوقلو باشه ... فردا نوبت دارم که اگه خدا بخواد صدای قلبشو بشنوم تا خیالم راحت شه ... شاید متوجه شدن بلاخره دو تاس یا یه دونه .... از ته دل واسه تک تکتون دعا میکنم این روزا را تجربه کنید البته هر چی بی دردسرتر بهتره ...

مامان خوشبخت موقع آی یو آی من، یه خانمی بود واسه پسر آی یو آی کرد. البته دکیش دیباوند بود ... دکی دستور غذایی بهش داده بود. چون بهش گفت دیگه قطعش کن و بعدشم فقط من و اون خانم آز اسپرم همسرامون بعد از شستشو بازم متوسط بود، بقیه خوب بودن .. البته چون اون خانم واسه پسر شستشو دارن آز شوهرش متوسط بود و دکی بهش گفت اینا طبیعیه ... دکی بهش گفت 70 درصد احتمال پسر هست ... ظاهرا با آی یو آی قطعی نیست ... راستی پیش دکتر محمودی هم دیده بودم که رژیم میده و بعدشم آی یو آی میکنه واسه تعیین جنسیت ولی فک کنم تو مطبش آی یو آی میکنه

Lilypie Pregnancy tickers
به نظر من بد نیست آدم هر از گاهی دکترشو عوض کنه البته اگر دردش مثل ما ناشناخته باشه
من یکی از اسلاید های عکس رنگیم رو گم کردم که دکتر پورمطرود گفت چرا نیستش گفتم خیلی رفتم دکتر که شاید پیش یکی جاش گذاشتم ولی گفت اون عکس مهمترینش بود و ممکنه رحمت یه مقدار زاویه دار باشه که این مساله جدید بود و تا حالاد کتری بهش اشاره نکرده بود و همینطور تقویت همسرم پیش از iui که اینم واسم جالب بود و انرژیک بودن و شوخ طبعی دکتر پورمطرود واسم جذابیت داشت و ممکنه همین روحیه دکتر در نتیجه گیری من تاثیر بذاره

البته اینو هم بگم پیش دکتر مرمضی هم که میرفتم دوستش داشتم ولی از پورمطرود به خاطر جوونتر و انرژیک بودن بیشتر خوشم اومد
و اینو هم بگم تو مطب دکتر مرمضی(مطب خودش نه کلینیک آریا) پر از بیمارایی هست که از طریق iui و یا ivf پیش دکتر نتیجه گرفتم
تو شاهکار خالقی,تحقیر را باور نکن.بر روی بوم زندگی هر چیز می خواهی بکش,زیبا و زشتش پای توست تقدیر را باور نکن.خالق تورا شاد آفرید,آزاد آزاد آفرید,پرواز کن تا آرزو, زنجیر را باور نکن.
2720
مامان یاس و نرگس چرا اینقدر عصبانی هستی من که بهش نگفتم حتما بره پیش پورمطرود خودش صفحه ی پیش گفته که میخوام برم پیشش منم چون مریضش هستم از روش کارش و اخلاقش براش توضیح دادم تا بهتر بشناسش و تجربه خودمو گفتم که دکترای مختلف رفتم.
شما یجور حرف میزنی که انگار من میخوام مهشیدجون رو به بیراهه ببرم و یا از دکترم بابت تعریفام پورسانت میگیرم .
مطمئنم سوء تفاهم شده
مطمئنا این خود زوج هستن که تصمیم میگیرن کجا برن و اینکه تمام دکترا احتمال شکست تو کارشون هست
مامان یاس و نرگس چرا اینقدر عصبانی هستی من که بهش نگفتم حتما بره پیش پورمطرود خودش دودل بود و میگفت نمیدونم برم یا منم چون مریضش هستم از روش کارش و اخلاقش براش توضیح دادم تا بهتر بشناسش و تجربه خودمو گفتم که دکترای مختلف رفتم.
شما یجور حرف میزنی که انگار من میخوام مهشیدجون رو به بیراهه ببرم و یا از دکترم بابت تعریفام پورسانت میگیرم .
مطمئنم سوء تفاهم شده
مطمئنا این خود زوج هستن که تصمیم میگیرن کجا برن و اینکه تمام دکترا احتمال شکست تو کارشون هست
تو تمام نی نی سایت یا توی همین تاپیک خیلی‌ها هستن که در مورد یه دکتر نظر میدن یا نظر میخوان و اوناییکه تجربه ازون دکتر دارن رو مینویسن
این چیز عجیبی نیست
حالا چرا اینقدر شما ناراحت شوی دلیلشو نمیدونم !!!
2714
تو تمام نی نی سایت یا توی همین تاپیک خیلی‌ها هستن که در مورد یه دکتر نظر میدن یا نظر میخوان و اوناییکه تجربه ازون دکتر دارن رو مینویسن
این چیز عجیبی نیست
حالا چرا اینقدر شما ناراحت شوی دلیلشو نمیدونم !!!
حوریا جون انشاا.... به زودی زود باردار میشی و به یاری خدا تا 9 ماه هم تو دلت میمونه و به شادی میاد تو آغوشت
تو شاهکار خالقی,تحقیر را باور نکن.بر روی بوم زندگی هر چیز می خواهی بکش,زیبا و زشتش پای توست تقدیر را باور نکن.خالق تورا شاد آفرید,آزاد آزاد آفرید,پرواز کن تا آرزو, زنجیر را باور نکن.
سلام دوستان
نه قلبش تشکیل نشد ولی دکتر بهم گفت صبر کن بعدشم که مطمئن شد قلب نداره بهم گفت دلم نمیخواد کورتاژ بشی بهتره طبیعی یا با قرص سقطش کنی ولی متاسفانه نی نی بدجوری جاش سفت بود و نمیفتاد بالاخره مجبور شدم تو ۱۱هفته کورتاژ کنم
2706