2410
2553
سلام

مهشید جون من دیشب خونه نبودم که پست گزاشتی از خونه مامانم اینا چک کردم دیدم نوشتی منفی شده کلا به هم ریختم نتونستم پست بزارم.اومدم خونه نشستم کلی گریه کردم.دست خودم نبود خیلی دلم پر بود.اخه همینکه پست تورو دیدم خالم زنگ زد به مامانم که ازمایش داده و بارداره...یه پسر داشت کلاس سومه الانم 4یا5ماه اقدام کرده واسه دومی دیروز خبر بارداریشو داد.هم خبر اون هم خبر تو داغونم کرد و شاید یک ساعتی اشک ریختم.شوشو خیلی ناراحت بود منم با استامینوفن خوابم برد.حالمم هیچ خوب نیست.پریود هم که شدم فکر کنم هورمونام به هم ریخته

به هر حال دوست جونی همه چیز دست خداس فعلا که داره تحمل مارو اندازه گیری میکنه.مراقب خودت باش و به خودت برس.بوووووس

خدایا شکرت
مرسی دیبا جون
ام ام 60 نه این عمل خودش لوله رو باز میکنه
اگه استانه دردت بالا باشه تو مطب بدون بیهوشی .اگه دیدن نمیتونی تحمل کنی میبرن اتاق عمل با یه خواب اور ساده ده دقیقه ای درش میارن.اصلا نگران نباش

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بهار 30 مرسی

غزل جون من خانواده هام از همون اول گفتم مشکلی از اون طرف ندارم ولی حوصله دل سوزوندن کسای که هرروز میبینم روندارم انشاا... به سلامتی انتقالت مثبت باشه اون دوستمم پیش مرمضی ای یو ای کرده بود باراولش بود پیش مرمضی باهم رفتیم از دادیم اون بتاش 60 بود

باران جونم خودتو اذیت نکن باید صبوری کنیم
خدایا خواستم بگویم تنهاایم اما نگاه خندانت مرا شرمگین کردچه کسی بهترازتو.....
2720
مهشید جون الان کامنتت رو دیدم ... نمیدونم چی بگم فقط میدونم برای هر کسی وقتی و زمانی داره. الان با روشهای بارداریی که اومده خیلی خیلی امکانش کمه که کسی باردار نشه ... پس مطمئن باش این ماه زمانش واست نبوده وگرنه دیر و زود داره ولی سوخت و سوز نداره ... ایشالا بدون این درمونها، وقتی که فکرشم نمیکنی خدا نی نی بذارت تو دلت و دلت رو شاد کنه
Lilypie Pregnancy tickers
سلام مهشید جون
خیلی ناراحت شدم آزت منفی شد امیدوارم بزودی بطور طبیعی باردار شی فقط امیدت وتوکلت روبه خدا از دست نده.
یه سوال داشتم شما که شرکتی هستی فکر کنم بتونی جواب بدی . می دونی که شرکت نفت فقط تا سه بار هزینه ivf رو میده می خاستم بپرسم من این بار هایپر شدم وانتقال ندادم در عوض فریز کردند پول هم کامل پرداخت کردم گفتن پولی را که ما از شما بابت انتقال گرفتیم برای فریز کردن بر می داریم وموقع انتقال 450000 تومان بابت انتقال می گیریم ولی کلینیک ذکریا برام فاکتور کرد انتقال انجام شده ( برا گرفتن هزینش از شرکت) می خاستم بدونم این 450 هزار تومن رو که بعدا موقع انتقال(شاید ماه دیگه )از من می گیرن رو چطور از شر کت بگیرم
چون اگر از اول برگه اعزام رو بگیرم بار دوم ivf محسوب میشه در حالی که من بار اوله که ivf می کنم
شما که چند بار جنین فریز انتقال دادی چطور هزینش رو از شرکت گرفتی؟/؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
سلام به همه دوستان خوبم

مهشید جون از دیروز که خبر منفی شدن آزت رو دیدم واقعا دلم گرفته. اصلا از مرمضی و کارش ناامید شدم. ولی الان که خوندم دوستت با اولین آیوآی پیشش نتیجه گرفته یه خرده بش امیدوار شدم!
من شما رو تا حالا نیدم و احتمالا هیچ وقت هم نمیبینم ولی نمیدونی از دیروز چقد برات غصه خوردم و گریه کردم
خدا بزرگه. به قول بچه ها تا خدا بمون نی نی نده کوتا نمیایم!!!
من نمیدونم آخرش برات جنین 5روزه انتقال دادن یا نه؟ لان برنامه ت برا ادامه درمان چیه؟ میخوای بری زیر نظر پورمطرود؟

بهار30 دکتر هیچ تشخیصی برا مشکلتون نداد؟ خودش گفت بیا آیوآی یا پیشنهاد خودتون بود؟
پنتوکسی ایرانی برا شوهرت گرفتی؟ روزی چندتا گفته بخوره؟ زینک چطور؟

ایسان جون شما کی باید برین آز بدین؟ شما استراحت میکنین؟ من که فقط دوروز اول استراحت کردم بعدش دیگه بیخیال شدم

ترانه و ماه تکه جون براتون آرزوی موفقیت دارم

غزل جون ظاهرا روش و داروهایی که شما برا انتقال استفاده میکنین با مهشید جون متفاوته! چرا!؟

باران جون پریت اومد!؟ رفتی سونو؟

دیبا جون نی نی چطوره؟ راحتی؟ ویار که نداری ایشالا!؟

«بسم الله الرحمن الرحیم» «إِنَّا أَعْطَیْنَاکَ الْکَوْثَرَ فَصَلِّ لِرَبِّکَ وَانْحَرْ إِنَّ شَانِئَکَ هُوَ الْأَبْتَرُ الکوثر»
بچه ها این دکترپور مطرود روش آیوآیش مثل دکتر مرمضی هست یا متفاوته؟ آخه به نظرم مرمضی خیلی دیر سونو میکنه و این به ضرر ماست. میکرو هم انجام میده؟
میخوام اگه فکرمی کنین کارش بهتر از دکترمرمضیه منم از حالا یه نوبت پیشش بگیرم برا ادامه درمان

ممهشید جون مشکل این دوستتون که با آیوآی باردار شده بود چیه؟ خودش مشکل دشت یا شوهرش؟

چند روز پیش خواب دیدم سه تا انگشتر طلا گرفتم و دستم کردم. یکیش همون انگشتری بود که خودم دارم ولی دوتا دیگه جدید بودن! یکیشون هم نگین فیروز درشت داشت! ایشالا که تعبیرش خوب باشه!!!
«بسم الله الرحمن الرحیم» «إِنَّا أَعْطَیْنَاکَ الْکَوْثَرَ فَصَلِّ لِرَبِّکَ وَانْحَرْ إِنَّ شَانِئَکَ هُوَ الْأَبْتَرُ الکوثر»
2714
سلام مهشید عزیزم
واقعا ناراحتم برات اما هیچ راهی جز قبول واقعیت نیست

دوستای گلم الان داشتم تکرار خداحافظ بچه رو میدیدم
دادم به حال و روز پارسالم افتاد دقیقا همین موقع ها بود که ب ای بار اول سیکل آی یو آی رو شروع کردم و وقتی منفی شدم داشت فیلم و پخش میکرد چقدر اشک ریختم غافل از اینکه چه راه سختی در پیش داشتم
چهار بار آی یو آی و البته قبلش جراحی برای کیست تخمدان و بعد هم لاپراسکوپی و هیستروسکپی
اما مطمئن باشید یه روزی میاد که نی نی تو دلتونه و این روزها همش خاطره میشه هرچند سخت میگذره اما میگذره
امیدتونو از دست ندید خدا خیلی بزرگه
خدا جونم

هرگز نگویمت که بیا دست من بگیر عمریست گرفته ای مبادا رها کنی
مهشید جون خیلی خوبه که به خانواده هاتون گفتید اینطوری استرس خیلی کم میشه .در ضمن تو مجبور نیستی که به همکار و همسایه هم جواب پس بدی .حالا که اینقدر فضولن که می پرسن تو هم جواب سر بالا بده بگو مثلا تا خونه نخریم قید بچه رو زدیم یه جواب بده با توجه به شرایطتت که دیگه ازت سوال نپرسن .
بهاری عزیز والله خودم هم تعجب کردم که چرا روش انتقال مهشید جون اینطوری بود تقریبا بچه های دیگه که انتقال میدن کم و بیش روش درمانی شون مثل منه برای همین می خوام به مهشید بگم نا امید نباشه احتمالا روش درمانی دکتر مرمضی ایراد داره ای کاش مهشید می تونست برای درمان به تهران بره
باورتون نمی شه من 2 -3 سالی که اهواز تحت درمان بودم (دکتر باور-دکتر مهرداد -دکتر دیباوند-....) یکی شون برام آز کم خونی ننوشته بودن وقتی رویان رفتم متوجه شدم ذخیره آهن که حداقل اش 40 باید باشه برای من 2 بود تو این یه سالی که روزی سه تا قرص آهن خوردم شد 113 که عالی شد .
کاش شما هم این آزمایش رو بدید تازه متوجه شدم کم کاری تیرویید هم دارم که دارم قرص تروکسین مصرف میکنم.
کسی پیش دکتر مطرود آی وی اف کرده روش درمانی اون چطوره؟
دلم به مستحبی خوش است که جوابش واجب است
السلام علیک یا ابا عبدالله (ع)
ترانه جون رفتم پرسیدم گفتن که تا وقتی نتیجه بگیری هزینه ها میدیم کارندارن دیگه چندبار میشه چند ماهی تصویب شده پس میتونی از امور هزینه ها بپرسی که این مبلغ رو چطوری بیاری ازت قبول میکنن ببین تو فاکتور چی بنویسی خودشون بهت میگن توهم برو به منشی بگو برات بنویسه اگر نتونستن راهنمایت کنن با دکی صحبت کن هزینه شو برات یه ای یو ای بنویسه جاش برات تازه بهتر هزینه ای یو ای رو کامل میدن ولی هزینه انتقال رو نه کامل نمیدن من چون اهواز دکی بود اعزام نداشتم ولی تهران برم باید اعزام بگیرم که پرواز وهتل بدن ببین من بعد از پانچررفتم بیمارستان گفتم پرونده امو میخوام برای شرکت مسئولش گفت صبرکن تا طوری اماده اش کنم که شرکت میخوادش بعد اماده کرد داد برم قسمت اموز هزینه ها به یه کپی از برگه که شرکت تقبل هزینه کرده دادم حساب کرد بردم شرکت سرماه پول اومد توحساب برای فریزها هم همینطور بودبازم سوالی داری بپرس من پتروشیمی هستم شایدم با نفت فرق کنه

بهاری جونم نه جنینم منگل بود هههه 3روزه بود دوستم قبلا پیش دکی های دیگه 6باری ای یو ای انجام داده بود یه میکرو هم پیش مرمضی انجام داد نگرفت فریزهم نداشت دکی گفت استراحت کن بیا ای یو ای که براش گرفت شوهرش مشکلی نداشت خودشم با قرص فولی های خوبی داشت میخوام برم پیش پورمطرود فقط ببینم نظرش چیه چه تشخیصی میده پیش مرمضی هم میرم میخوام باهم تطبیقشون بدم اگر چیزه خواستی نبود شاید پیش یکشون ادامه بدم شاید برم تهران میخوام تو این چندوقتی که استراحت میکنم این حداقل ازی چیزی مینویسن روانجام بدم خودتم ناراحت کن انشاا.. باهمین ای یو ای مامانی دوستمم درعین ناامیدی مامان شد

دیبا جونم مررسی گلم

مامان حسام توکل به خدا کی میری برای تعین جنسیت

غزل جون بابا سخت نگیریم بهتره پس این همه ادم که هرسری میریم مطب میبینیم باردارن باهمین روشها باردارشدن خو پس چرا مانه من چون میخواستم زیاد به خودم سخت نگیرم اینجا موندم وگرنه تهران راحت میرم ولی تهران رفتن بران نثل اخرین راه انگار منتظرم ناامید بشم بعد برم الانم یکم ناامیدم خخخ
خدایا خواستم بگویم تنهاایم اما نگاه خندانت مرا شرمگین کردچه کسی بهترازتو.....
سلام.
مهشید جون خوشحالم بهتری.انشالله خدا بهترین راه رو جلو پات بزاره.

بهاری جون راستش من اینقد میکرو و ای یو ای کردم که دیگه پوست کلفت شدم.اینبار زندگی عادیمو داشتم حتی یه لحظه هم به اینکه ای یو کردم و باید مراقب باشم فکر نمیکنم.هر چی خدا بخواد همون میشه.

یه هفته دیگه از دارم .توکل به خدا

راستی مهشید جون پتروشیمی اهوازی؟مگه اهوازم پترو شیمی داره؟ببخشید تو رو خدا یه لحظه فوضولیم گل کرد.
مامان حسام خدا رو شکر که عاقبتش ختم به خیر شد. ایشالا نه ماه بارداری رو به سلامت طی کنین

غزل جون ظاهرا دکتر مرمضی کلا زیاد دارو نمیدن! خوب یا بدش رو نمی دونم! من خودم رویان که آیوآی کردم بم شیاف پروژسترون دادن ولی اینجا دکتر چیزی نداد!

طفلی دوستتون هم کلی سختی کشیده! امیدوارم بارداری خوب و راحتی داشته باشه عوض اینهمه زجری که کشیده!
کاش شوهرت رو بفرستی آریا آز بده شاید وضعش بهتر شده باشه. یا بره پیش ارولوژیست دارو بگیره و یه مدت مصرف کنه. خدا رو چه دیدی! شاید جواب داد
از همون روز اول که رفتم برا کارا آیوآی گفتم خدایا هر چی خیره! الان هم هنوز رو حرف خودم هستم. دعا میکنم اگه خیره جواب آزم مثبت شه! هر چند منفی شدنش برام کم سخت نیست

کار خوبی کردی ایسان جون. فقط کار سنگین نکن. پیاده روی زیاد و پله بالا پائین رفتن خوب نیست. سعی کن اینا رو انجام ندی
بچه ها به نظرتون کی بی بی چک بذارم!!؟
گفتم برا اینکه حسرت به دل نمونم تا اثر هاش سی جی تو بدنم هست بی بی بذارم ببینم بی بی مثبت چطوره اصلن!!!
مهشید سلام از این بابت خیلی نارحت شدم ولی همین که روحیه ات خوبه خوشحالم کردی دختر ولی می خواهم یه توصیه بهت بکنم و اینکه اینقدر پزشک عوض نکن تویه درمان ناباروری انچیزی که خیلی مهم اشنایی شرایط بدن تو توسط پزشک مرمضی و پورمطرود و دیباوند و نیک بخت من نتایج اشان را می دونم هیچ فرقی با هم ندارند باور کن حتی با رویان هم فرقی ندارند هم جای ایران با یک مقدار بالا و پایین در حد 35٪ در صد اتفاقا رویان با توجه به داشتن بیماران زیاد و شاید عدم توجه کمتر نتایج به نسبت دیگر مراکز هم کمتر ولی به چشم نمی اید چون مراجعه کننده زیاد داره .
2706