2410
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

مانیا.....29ساله.....6سال انتظار...2بار ای یوای ناموفق....2بارسقط....مشکل اسپرموگرام

پو پو ..29 ساله ... 5/2 سال انتظار.......2بار آی یو اِی ناموفق............مشکل اسپرموگرام
گرچه شب تاریک است دل قوی دارسحرنزدیک است…..
2720
بچه ها به نظرم همین جا ادامه بدیم بهتر از کلوپه
«بسم الله الرحمن الرحیم» «إِنَّا أَعْطَیْنَاکَ الْکَوْثَرَ فَصَلِّ لِرَبِّکَ وَانْحَرْ إِنَّ شَانِئَکَ هُوَ الْأَبْتَرُ الکوثر»
مصی.....31 ساله.....8 سال انتظار.....3بارiui ناموفق.....مشکل اسپرموگرام
«بسم الله الرحمن الرحیم» «إِنَّا أَعْطَیْنَاکَ الْکَوْثَرَ فَصَلِّ لِرَبِّکَ وَانْحَرْ إِنَّ شَانِئَکَ هُوَ الْأَبْتَرُ الکوثر»
1.مانیا.....29ساله.....6سال انتظار...2بار ای یوای ناموفق....2بارسقط....مشکل اسپرموگرام

2.پو پو ..29 ساله ... 5/2 سال انتظار.......2بار آی یو اِی ناموفق............مشکل اسپرموگرام

3.نانا. .29 ساله...5/2 سال ازدواج ولی اقدامی نکردم....2 بار لاپاراتومی و لاپراسکوپی...مشکل آندومتریوزشدید

4.مصی.....31 ساله.......8 سال انتظار...............3بارiui ناموفق............مشکل اسپرموگرام

5.
گرچه شب تاریک است دل قوی دارسحرنزدیک است…..
2714
سلام به همه قبل از هرچیز از همه ی همشهریای گلم میخوام که به کلوب اهوازیااااااااا اضافه بشن تا همه اونجا یه جا جمع بشیم و گفتگو کنیم .........
منم الان چند روزی هست رفتم زیر نظر مرمضی به نظر که عالی میاد قراره اول iuiرو پیشش اول امتحان کنم.....
نانا جونم من مشکل اصلیم لوله های رحممه....واسه همین میخوام iui کنم دکتر مرمضی هم تا من گفتم اول iui بهتر نیست زودی قبول کرد خوب به نظرم اگر خوب نبود توجیهم میکرد که ivfکنم اما اون گفت برو برای آزمایشات iui ?!!!!!!!!!!!!
سلام
سوسولی جان منم مشکلم لوله های رحمی هستش البته ماله من فرمشون خوب نیست و احتمال بارداری خارج از رحمی زیاده و به خاطر همین خودم به دکتر گفت میخوام آی وی اف بشم اونم قبول کرد. حتماً مشکل شما خیلی جزئی هستش امیدوارم که با همین آی یو آی نتیجه بگیری عزیزم
نانا جوون از هرکی میپرسم میگه چرا آی یو آی؟ یعنی من دارم اشتباه میکنم؟تورو خدا تو لا اقل یه چیزی بگووووو من چیکار کنم؟راستی کی دیگه میری کلینیک شاید اونجا دیدمت؟
سلام
سوسولی جان آخه معمولاً آی یو آی برای کسی هستش که شوهرش مشکل داشته باشه نه برای مشکل لوله و آندو. من چون توی روزایی که دکتر می گه باید سونو بشم ممکنه یه روز فرد باشه که کلینیک می رم و اگر سونو روزای زوج افتاد که بهم میگه بیا مطب. امروزم برام تاریخ سونو زده که چون چهارشنبه هست می رم مطب
سلام دوستان من مشکل نازایی دارم فعلا تازه میخوام شروع کنم البته بعد از چند ماه درمان که نتیجه نگرفتم ول کردم از دزفول/میخوام بیام اهواز واسه درمان به هر دکتری که بهم معرفی کردن زنگ میزنم میگن خارجه کشوره مثلا باور اشراقی و نیکبخت به نظر شما کدوم دکتر برم واسه نازایی ه از همه مطمئن تر باشه تو رو خدا یه دکتر خوب که متخصص نازایی باشه با بیمارستانی که توش کار میکنه به من معرفی کنید چون مطبشون حضوریه نوبت میدن
2706