2733
2734
عنوان

چرا من شیر ندارم

| مشاهده متن کامل بحث + 5415 بازدید | 39 پست
ایلار فکراین چیزا رو نکن نخوره که بزرگ نمیشه
قیز نه گوزل تـئلین وار داغ دان اوجا ائلین وار تورکو دانیش اوتانما بال دان شیرین دیلین وار http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1071074&PageNumber=1

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
منم دخترم تو پنج ماه رفته. منم خیلی گوشت خوردم ، رازیانه مامانم آورده بودم دم میکردم میخورم. یکی میگه برنج بخور یکی میگه آب جو خوبه یکی میگه خربزه یکی میگه کنجد ... ولی دکترای اینجا میگن آب . میگن فقط آب بخور برای شیر. قببلا خیلی خوب بود. مایعات زیاد میخوردم و شیرم بد نبود ولی چند وقتیه خیلی خشکه. خیلی هم تلاش کردم که زیادش کنم ولی نمیشه. برای همین بهش گاهی که میبینم سینه م رو میخوره و نق میزنه شیر خشک میدم که وعده ی بعدیش شیرم بهتر میشه. شیرخشک از قنداق خیلی بهتره . بعد هم اینکه شوهرت ضعیفه به خاطر شیر خشک نیست . برادر منم از 4 ماهگی شیرخشک خورده خیلی هم خوبه .
i was a stranger in my own skin
میدونم آیلار خیلی سخته . هرکی واسه آدم یه نسخه میپیچه. منم شوهرم هی میگفت نده بهش . حریص شده وگرنه سیره !! بعد بچه در حال گریه بود ! من دادم بهش . نمیشه که بچه گرسنه بمونه. وقتی شیشه ی شیر رو میبینه اینقدر ذوق میکنه بچه م. من شب میدم حدود 150 میل . بعد دقعه ی بعدی که بیدار میشه سینه م شیر داره .
i was a stranger in my own skin
مغز بچه الان در حال رشده و به چربی و پروتئین نیاز داره. اگه شیرت سیرش نمیکنه حتما بهش شیر خشک بده. اگه الان تغذیه اش خوب نباشه تو آی کیو تاثیر میذاره. تورو خدا تعصبات رو دور بریز. بعضی ها سیستم بدنشون همینه کم شیر هستن مثل خود من. منم شیرم پسرم رو سیر نمیکرد شیرخشک دادم هر کی هم هرچی گفت گوش نکردم. اگه بچت درست تغذیه نشه ضعیف بار میاد اونوقته که همیشه مریضه