2737
2734
عنوان

دیرگفتاری

55 بازدید | 10 پست

سلام خانوما پسرم دوسال وپنج ماه کلمه میگه ،جمله کم میگه درحداین که اب بده مامان پاشو،مال من،سلام خوبی،خاله بیا،نیسان آبی،اینجور چیزا به نظرتون دیر حرف میزنه ببرم دکترخواهرزاده ام یک ونیم سالشه مثل ادم بزرگا کامل حرف میزنه نگرانم

بچه ۳ سالگی میتونه کامل جمله بگه بچه با بچه متفاوته

تیکر یکسالگی دخترکوچولوم💜💜دخترم روشنی نور دوچشمان منی بهترین هدیه از جانب یزدان منی نمیرود از سرم نگاه زیبای تو تو بهترین هدیه ی دنیای منی فرنیای من پرنسس قشنگم مامان عاشقته ❤❤خدایا مرسی که یه پسر کوچولو ناز بهم هدیه داد ۱۴۰۱/۱/۱۱ پسر کوچولو من از قلبم متولد شد💙خدا جونم قول میدم از امانتی هات به خوبی مراقبت کنم. خانمای عزیزی که امضامو میخونین میشه یه صلوات برا سلامتی دخترم و پسرم دوتا خواهرام و شادی روح مامانم بفرستین 

مخصوصا پسر بچه ها دیرتر حرف میزنن

تیکر یکسالگی دخترکوچولوم💜💜دخترم روشنی نور دوچشمان منی بهترین هدیه از جانب یزدان منی نمیرود از سرم نگاه زیبای تو تو بهترین هدیه ی دنیای منی فرنیای من پرنسس قشنگم مامان عاشقته ❤❤خدایا مرسی که یه پسر کوچولو ناز بهم هدیه داد ۱۴۰۱/۱/۱۱ پسر کوچولو من از قلبم متولد شد💙خدا جونم قول میدم از امانتی هات به خوبی مراقبت کنم. خانمای عزیزی که امضامو میخونین میشه یه صلوات برا سلامتی دخترم و پسرم دوتا خواهرام و شادی روح مامانم بفرستین 
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742

نگران نباش دختر من الان سه ونیم سالشه تازه بحرف امده با هاش زیا حرف بزن

یه داستان ترسناک ازیه گوشه از زندگیم پنج شنبه شب ساعت دوازده شب هرکاری می کردم خوابم نمی برد تازه کرونام خوب شده بود ومن درست دوهفته بود نه مامانم دیده بودم نه بابام فقط خواهرم ازدم در میومد سراغم می گرفت میرفت حالا که خوب شدم قرار شد با بابام ومامانمو ابجیم بریم جنگل  اونشب خیلی اضطراب بی دلیل داشتم بزور خوابیدم ساعت دو شب  شد گوشیم زنگ خورد زن عموم که میشن همسایه دیوار به دیوار مامانم اینا گفت بیا که بابات فکر کنم قندش بالا رفته منم توی دودیقه اماده شدم و رفتم  پیاده تا خونه مامانم فقط سه دقیقه راهه ولی بابام برده بودن بیمارستان شوهرمم اونشب خونه نبود بزور با زن عموم ابجیم ماشین پیدا کردیم رفتیم بیمارستان تارسیدم دیدم عموم وداییم زیر بغل دادشم گرفته مامانم پایین پله ها داره گریه میکنه مثل یه کابوس خیلی وحشتناک که هر چی جیغ می کشیی نمی تونی ازش بیدارشی اون اتفاق کابوس نبود بلکه بدترین واقعیت زندگیم بود لطفا برای شادی روح پدر قشنگم یه صلوات میفرستین 
یعنی الان من نگران نباشم بچه من پسر بچه ابجیم دخترالبته

نه اصلا من حتی یه مقاله خوندم که میگفت تا ۴ سالم عادیه جمله بندی برای بچه ها سخته

یعنی الان من نگران نباشم بچه من پسر بچه ابجیم دخترالبته

نه

من پسرمو بردم برا همین مساله دکتر

پسرم بیست ماهش بوددفکر کنم

دکتر گفت تا سی ماهگی انتظار دو کلمه هم نداشته باش

در دلم خواستن مرگ کسی نیست ولی...کاش هر کس که تو را خواست بیاید خبرش
2738
مرسی خواهرم خدا به همه آرزوهات برسونتت خیلی آروم شدم

خواهش میکنم نگران نباش بعد ها انقدر حرف بزنه که کلافه بشی