2737
2739
عنوان

دخترم خیلی درد میکشه ..کمک

667 بازدید | 21 پست
یبوست شدید داره و موقع دستشویی کردنش طفلی اونقد جیغ میکشه و سفته دستشوییش ..دکترم بردم یکبار که دارو داد و یباری بهش دادم بعدش بالا آورد و اسهال شده و دیگه ندادم و الان دوباره یبوست داره چی بهش بدم بخوره چه غذایی چه چیزی که بهتر شه خیلی نگرانم ..تجربه هاتون و بگید لطفا
“منی” که کنارش “تو” نباشی ، “تومنی” نمی ارزد …

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
سلام دختر من 20روز یبوست شدید داشت تا یه هفته هم میشد دستشویی نمیکرد یا با درد همراه بود دکتر شربت پارافین خوراکی داد با پودر پیدرولاکس هر دوتاش گیاهی بود عالی بود به مرور خوب شد ولی دکتر قبلی شیاف داد دستشویی میکرد ولی دوباره یبوستش شدت پیدا میکرد
وَیَرْزُقْهُ مِنْ حَیْثُ لَا یَحْتَسِبُ وَمَن یَتَوَکَّلْ عَلَى اللَّهِ فَهُوَ حَسْبُهُ إِنَّ اللَّهَ بَالِغُ أَمْرِهِ قَدْ جَعَلَ اللَّهُ لِکُلِّ شَیْءٍ قَدْرًا....... و او را از جایی که گمان نمی برد روزی می دهد"و هر کس بر خدا توکل کند او برای وی کافی است"... همانا خداوند به ثمر رساننده ی امر خویش است...بی تردید خدا برای هر چیز اندازه ای نهاده است...
2740
راستی پماد آ د بزن پشتش راحت تر دستشویی میکنه
وَیَرْزُقْهُ مِنْ حَیْثُ لَا یَحْتَسِبُ وَمَن یَتَوَکَّلْ عَلَى اللَّهِ فَهُوَ حَسْبُهُ إِنَّ اللَّهَ بَالِغُ أَمْرِهِ قَدْ جَعَلَ اللَّهُ لِکُلِّ شَیْءٍ قَدْرًا....... و او را از جایی که گمان نمی برد روزی می دهد"و هر کس بر خدا توکل کند او برای وی کافی است"... همانا خداوند به ثمر رساننده ی امر خویش است...بی تردید خدا برای هر چیز اندازه ای نهاده است...
آخه اول بگو چند وقتشه بعد حرف بزنیم

در هر سنی که باشه ترنجبین بگیر و با آب جوش خیس کن بزار صاف بشه بعد آبش رو بده بخوره
زیر 6 ماه نوک قاشق هر روز

بالای 6 ماه یکم بیشتر

من خودم یکبار یوبوست شدید یک هفته ای داشتم یک قاشق پر درست کردم خوردم
دیگه بقیه اش رو توضیح نمیدم
ولی بگم که دلم تا ته خالی شد

نوع داروخونه ایی اش هم هست که زیره داره : فکر کنم هربال میکسچر باشه .ایرانیه
کره

روغن زیتون

شربت انجیر

خاکشیر

پارافین

آلو

هیچکدوم رو دختر من اثر نداشت و نداره

فقط و فقط شربت سناگل شکمش رو راه میاندازه

زشتی بندگانش را میداند ، اما می پوشاند ؛ آگاه است ، اما پنهان میکند ؛ نافرمانی میشود ، اما با بزرگواری می بخشد .
2706