2737
2739
عنوان

هفته 14 بارداری

1916 بازدید | 16 پست
سلام دوستان ا اخر هفته 14 هستم سینم دیگه درد نداره و ورمش هم خوابیده ولی تهوع کمی دارم این طبیعیه ؟ چند روز پبش هم لکه بینی داشتم 1 روز با امپول خوب شدم . استرس دارم که جنینم چیزیش نشده باشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
عزیزم فک کنم الانا دیگه با دستگاه (اسمشو نمیدونم 😊) میتونن صدای قلبشو بشنون، هر وقت نگران شدی یه درمانگاهم بری میتونی صدای قلب نازشو بشنوی، واسه علایمم نگران نباش میاد و میره
 من باید شاد باشم ،،.،..... به درک که خیلی از مشکلات حل نمیشن 😊
2738
من هشت هفتم رفتم سونو قشنگ بهم نشون داد قلب نینیم.میزد.برو دکتر بگو قلب نینیتو چک کنن.نگران نباش عزیزم فکرای بد رو از سرت خارج کن
بارداری مثل یک جور جادوست. جادویی که همه چیز را تغییر می دهد. جادویی که تو را تغییر می دهد و دیگر اسمت را برای همیشه عوض می کند. بعد از این کسی هست که تو را مادر صدا خواهد کرد. مادر.❤️❤️❤️
منم خیلی تهوع دارم سرما هم خوردم دیگه دارم داغون میشم اصلا نمیتونم غذا بپزم به هیییییچ عنوان دیوونه شدم
بارداری مثل یک جور جادوست. جادویی که همه چیز را تغییر می دهد. جادویی که تو را تغییر می دهد و دیگر اسمت را برای همیشه عوض می کند. بعد از این کسی هست که تو را مادر صدا خواهد کرد. مادر.❤️❤️❤️
2706