2752
2734
عنوان

ساید بای ساید ال جی یا دوو یا سامسونگ؟از کدومش راضی هستین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 7778 بازدید | 49 پست
خب شاید یخچال ما مشکل داره سایه
چون دیدی رو یخ خورد میذاری از این مثه یخ دربهشتی باحالا میده؟من عاشق اونااااام
ولی ما که میذاریمش رو اون فقط یخامون دیگه قالب نیس
ولی همچنان خرد نشده
تو که باشی، معجزه ای در من رخ میدهد، به نام آرااامش!!!!!!!!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
همون که چشمتو گرفته بخر عزیزم تقریبا همشون تو یه سطحن.زن داداش منم ال جی همین مدلو گرفته راضیه....
بعضی دردا مثل چایی میمونن....!!!شاید سرد بشن !اما تلخ باقی میمونن...!!!!❤️😍 سال ۱۴۰۱ب آرزوم رسیدم 😍❤️
صورتی آبی شاید مشکل داره .زنگ بزن بیان از نمایندگیش ببینن .منم عاشق یخ خورداشم مخصوصا تابستوناااااااااا.....
بعضی دردا مثل چایی میمونن....!!!شاید سرد بشن !اما تلخ باقی میمونن...!!!!❤️😍 سال ۱۴۰۱ب آرزوم رسیدم 😍❤️
مال من داخلش زده شده All parts from Korea
برای شما هم زده؟؟؟؟
ای قوم به حج رفته کجائید کجائید....معشوق همینجاست بیائید بیائید معشوق تو همسایه و دیوار به دیوار ...در بادیه سرگشته شما در چه هوائید
2706