2737
2734
عنوان

درمان قطعی اسهال

557 بازدید | 6 پست

سلام دوستان.این تایپیک رو گذاشتم که دوستانی که دنبال راه قطعی هستن بگم سریعترین و بهترین راه درمان اسهال شدید فقط عرق اترج( بالنگ) هست که باید از عطاری بگیرید.مثل معجزه می مونه.لطفا به اشتراک بزارید دوستانی که این مشکل رو دارن به زودی حالشون خوب بشه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

این عرق بالنگ میگن خیلی خوبه آره؟ 

برای چیز دیگم خوبه؟ 

آلپاچینو چقدر قشنگ حرف دلمونو میزنه که:«بعضی وقتا به جای جر و بحث فقط به طرف نگاه میکنم و تعجب میکنم که این حجم وسیع بی عقلی و نفهمی چطور توی کله ای به این کوچیکی جا شده..!؟»
2728

ولی من به بچم دادم اثر نکرد

دری که قسمت توباشه حتی بدون اینکه لازم باشه در بزنی به روی تو باز میشه پس به حکمتش دل بسپار .... اگر من بخشی از افسانه ی تو باشم تو روزی به من بازخواهی گشت پائولو كوئیلو.                                            یه حرف قشنگ از مولانا که میگه من زخم تو را به هیچ مرهم ندهم 

یک لیوان دمنوش غلیظ پونه هم خوبه

دخالت میکنیم تو زندگی همدیگه اسمشم میذاریم دلسوزی😒 مدام هم تکرار میکنیم من اگه چیزی میگم برا خودته😐لطفا برا خودمم شده چیزی نگو😡 من میخوام برا خودم زندگی کنم نه دیگران😔