2752
2734
سلام دوستان میشه یه دکتر متخصص غدد خیلی خوب که ازش نتیجه دیدین معرفی کنید؟ ممنون از همتون
بیمه عمر و تامین آتیه پاسارگاد نمایندگی سلطانی 09125149134

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

2731
دکتر کاظم غدوسی سمت بلوار کشاورز فوق تخصص غدد دارن ولی سرش خیییلی شلوغه من هم به خاطر جوش و موی زائد و پریود نامنظم میرفتم پیشش کارش خیلی خوبه. فقط میگم مطبش خیلی شلوغه
لطفا برای سلامتی همه نی نی کوجولوها صلوات بفرستید
متفورمین اسپیرونولاکتون و دیان یا هر قرص جلوگیری دیگه ای مشکل برطرف میشه فقط تا وقتی که قرص را بخوری یعنی اگه قطع کنی دوباره برمیگرده
ممنون من زیاد موی زاید ندارم فقط جوش زیر چونم زیاد میزنه و چاقی شکمی دارم. علی الرغم اینکه سه هفته اس غذام خیلی کم شده ولی هیچ مقدار محسوسی لاغر نشدم.
من تا قبل از اقدام برای بارداری داروهامو میخوردم و خوب بودم ولی به خاطر بارداری و بعدش الان که دارم شیر میدم، داروهامو نباید بخورم به خاطر بچه الان داغووونم
ضمنا جای جوشامم سیاه میشه و نمیره. و صورتم خیلی پر مو شده. ولی زاید نیست موی صورتم.یعنی باید تا آخر عمر دارو مصرف کنم؟ به هر حال ممنون
2706