2752
2734

دوستان درمورد خودتون یا اطرافیان با ورزش و لاغری صورتتون چقدر لاغر شده؟ 

بعضیا هسکل های خیلی خوبی دارن ولی صورتاشون هم خیلی پره میدونم ژنتیکیه... پلی راهی هست کمتر بشه؟ چون من صورتم کوچیکه

No time to die

شاید ژل تزریق کردن😂

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

من خودم میخواستم همراه صورتم لاغربشم و شدم

ولی دوستم نمیخواس صورتش لاغر شه اون دکتر رفت و اصولی لاغر شد صورتشم خوب موند

یه کاربر خاموش که بعداز2.3سال عضو شده  دیگه خیلی هاتونو میشناسم و دیدم ت خیلی از تاپیکای جنجالی هم بودم  
افررررین اراااده...بگو چیکااار کردددی

😂😂😂 هیچی عزیزم باردار شدم سنگ صفرا گرفتم اب هم نمیتونستم بخورم همش بالا میاوردم  و درد و اینا .شش ماه  هیچی نمیتونستم بخورم با سرم زنده موندم 😂😂

نه اخه یکی هست دختره ۱۹سالشه شکمش دو تیکه است هیکل عالی صورتش هم پره معلومه طبیعیه

البته بعضیا ژنتیکی صورتاشون پره

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻
البته بعضیا ژنتیکی صورتاشون پره

اره میدونم.. ولی من حس میکنم اونایی که لاغر بودن ورزش کردن صورتاشون اب نشده فقط رو فرم اومدن ولی کسایی که اضافه وزن داشتن لاغر کردن همه صورتاشون اول از همه اب شده

No time to die
اره میدونم.. ولی من حس میکنم اونایی که لاغر بودن ورزش کردن صورتاشون اب نشده فقط رو فرم اومدن ولی کسا ...

دقیقا اینم هس👌🏻

جدی؟! چطوری یعنیچه فرقی داشد

نمیدونم والا من خودم باغذا نخوردن لاغر شدم ولی دوستم اصولی بهش برنامه داده بود یسری مکمل و این حرفا

یه کاربر خاموش که بعداز2.3سال عضو شده  دیگه خیلی هاتونو میشناسم و دیدم ت خیلی از تاپیکای جنجالی هم بودم  
2706