2733
2734
عنوان

خدایی کسی هست که دل و دمق واسه خرید داشته باشه تواین گرونی!

| مشاهده متن کامل بحث + 8207 بازدید | 244 پست
آنیتا جون کاااااامـــــــــــــلا باهات موافقم.آدرس تاپیک حسنا رو بذارین.منم سر بزنم.

الان دارم میرم کفش بخرم.خدا کنه جای خوبی آف زده باشه یه کفش خشگل مجلسی و یکی برا بیرون بتونم بگیرم با نصف قیمت!!
نیما یوشیج در جشن یک سالگی فرزندش نوشت:پسرم!یک بهار،یک تابستان،یک پاییز و یک زمستان را دیدی!از این پس همه چیز جهان تکراریست جز مهربانی...
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم کاملا با این اوضاع و قیمتهای گرون موافقم
خیلی وحشتناکه
من و شوشو هنوز بچه نیاوردیم امسال چهارمین عیدمونه
هیچ سالی نبود که نریم خرید بکنیم
ولی امسال نه من نه شوشو هیچ کدوم حتی یه جوراب هم نمیخریم نمیتونیم اصلا دخل و خرج جور در نمیاد
یه مهمونی کوچک ادم میخواد پدر مادر خودش و همسرش رو دعوت کنه خداتومن پول میخواد حتی اگه ساده ساده باشه
مواد غذایی وحشتناک گرون شده
پوشاک که دیگه هیچی
واقعا بالایی ها درد مردم رو نمیدونند نمیدونند که مردم چی دارن میکشن
حالا بازماها بزرگیم میفهمیم نیست نباید خرج کرد
بچه ها چی اونایی که بچه دارن چطوری به بچشون بگن که نداریم
ما حتی امسال آجیل و مخلفات برای مهمونا هم نمیگیریم

تازه با این اوصاف سال دیگه هم میخوامیم نی نی بیاریم

دو تایی صبح تا شب کار میکنیم به زور میتونیم 800 تومنش کنیم و باز یه جای کارمون میلنگه
قسط وام اجاره خونه .....

هی خدا کمکککککککککککککککککککککککککککککککککککککک

آخی خیلی دلم پر بود
می گن با هرکی دوست بشی شکل و فرم اونو می گیری فکرشو بکن…اگه با خدا دوست بشی ، چه زیبا شکل می گیری . . .
حسنا جون سلام .عااااااااااااااااااااااشق خانومای فعالی مثل شما هستم.شما از کاربرای مورد علاقه منی.ایشالا سالم باشی و همیشه در حال خرید.
باید دنیا را کمی بهتر از آنچه تحویل گرفته ای تحویل بدهی.اینکه بدانی حتی یک نفر با بودن تو راحت تر نفس میکشد یعنی موفق شده ای
2731