2737
2734
عنوان

نمایندگی بیمه پارسیان .کرج .گلشهر

488 بازدید | 11 پست
بیمه عمر و سرمایه گذاری

آیا تا به حال به ایام بازنشستگی فکر کرده اید؟
آیا مایل نیستید علاوه بر حقوق بازنشستگی و پاداش های پایان خدمت ؛سرمایه یا
مستمری به عنوان مکمل داشته باشید؟
برای تامین آتیه فرزندان و فراهم آوردن سرمایه ای مناسب برای آنان چه برنامه ای دارید؟
برای کاهش تبعات ناگوار حوادث و اتفاقات چه برنامه ای دارید؟
آیا میدانید درمان بیماری های صعب العلاج چه مخارج سنگینی دارد؟

بیمه عمر و سرمایه گذاری چیست؟

در این بیمه نامه با توجه به تمایل و توان مالی برای سرمایه گذاری؛مبلغ حق بیمه و نحوه پرداخت آن را( ماهانه،سه ماهه،شش ماهه و سالانه ) بر می گزینید و سپس بر پایه نیازهای خود و خانواده و متناسب با مبلغ حق بیمه ،سرمایه ای را به عنوان سرمایه بیمه ای انتخاب می کنید.
بیمه پارسیان حق بیمه های پرداختی شما را با نرخ سود تضمینی در اندوخته های شما انباشته می نماید.این اندوخته طی سالهای بعد با افزوده شدن حق بیمه ها و سود آنها،افزایش یافته و پس اندازی مطمئن برای رفع نیازهای احتمالی و برنامه های آینده شما خواهد بود.

خورشید باش که اگر هم بخواهی به کسی نتابی ، نتوانی
ما تمایل داریم:
برای تامین آینده خود و خانواده برنامه‌ریزی کرده و زندگی شادی را فراهم نماییم.
نگرانی‌هایمان را در خصوص بروز اتفاقات ناگوار کاهش داده و از خانواده خود در برابر این حوادث حمایت نماییم.
پشتوانه مالی مناسبی را برای خود و خانواده تامین نماییم. اما برای برآورده شدن این تمایلات ، چگونه می‌توان برنامه‌ریزی و اقدام کرد؟
شرکت بیمه پارسیان به منظور برآورده شدن این تمایلات، کاهش نگرانی‌ها در خصوص وقوع حوادث ناگوار احتمالی و فرآهم آوردن امکان سرمایه‌گذاری مناسب، طرح بیمه جامع خانواده را ارائه نموده است. این بیمه‌نامه بگونه‌ای طراحی شده است که نه تنها سرمایه‌هایی را بلافاصله پس از فوت سرپرست خانواده برای سایر اعضای خانواده تامین می‌کند، بلکه پشتوانه مالی مناسبی را نیز برای پایان قرارداد حتی در صورت فوت سرپرست فراهم خواهد کرد.

بیمه جامع خانواده پارسیان چیست؟
بیمه جامع خانواده پارسیان با هدف ارائه پوشش‌های بیمه‌ای به اعضای خانواده در قالب یک بیمه‌نامه جامع، و فراهم آوردن امکان سرمایه‌گذاری مدون مبالغ خرد پرداختی شما ایجاد شده است. در این طرح شما می‌توانید با پرداخت یک حق‌بیمه برای حداکثر 4 نفر از اعضای خانواده‌تان، علاوه بر اینکه سرمایه مطمئن و مناسبی را برای خود و خانواده‌تان تامین می‌نمایید، به صورت مجزا از پوشش‌های بیمه‌ای برخوردار شوید. ضمن آنکه در این بیمه‌نامه درصورت فوت سرپرست (بیمه‌شده اول) زودتر از بیمه‌شده دوم، بیمه‌نامه همانند قبل و بدون پرداخت حق‌بیمه تداوم یافته و اندوخته سرمایه‌گذاری بیمه‌نامه به همان ترتیب انباشته می‌شود.

آخرین به روز رسانی 28-08-92
چه مزایایی برای شما و خانواده‌تان ایجاد می‌نماید؟

• ارائه پوشش‌های بیمه‌ای برای حداکثر 4 نفر از افراد خانواده
• امکان استفاده از پوششهای بیمه‌ای از بدو تولد تا 70 سالگی
• انتخاب سرمایه فوت و پوشش‌های بیمه‌ای به صورت مجزا برای هر یک از افراد خانواده
• انعطاف در تعیین مبالغ حق بیمه پرداختی و نحوه پرداخت آن بصورت (ماهانه، سه‌ماهه، شش‌ماهه، سالانه و یکجا)
- می‌توانید به منظور سرمایه‌گذاری بیشتر، مبلغی را تحت عنوان حق بیمه اولیه در ابتدای هر سال بیمه‌ای علاوه بر حق بیمه منظم بیمه‌نامه پرداخت نمایید.
• امکان تغییر شرایط بیمه نامه در طول مدت قرارداد
• امکان افزایش حق‌بیمه پرداختی در ابتدای هر سال بیمه‌ای
• تخصیص سود تضمینی سالانه 15% بصورت روزشمار به حساب اندوخته بیمه‌نامه
• دریافت سود مشارکت در منافع معادل 85% سود مازاد تحقق یافته علاوه بر سود تضمینی (سود قطعی تخصیص یافته بر روی مبالغ اندوخته بیمه‌نامه‌ها در سال 1388، 1389 و 1390 به ترتیب‌ معادل 24% ، 26% و 26.5% بوده است.)
• امکان دریافت اندوخته بیمه‌نامه بصورت یکجا و یا در قالب مستمری در پایان قرارداد

امکان استفاده از صندوق اندوخته بیمه نامه از انتهای سال دوم قرارداد
≥ دریافت وام بدون ضامن و وثیقه تا سقف 90% ارزش بازخریدی بیمه‌نامه
 ≥ امکان برداشت از صندوق اندوخته بیمه‌نامه برای رفع بخشی از نیازهای مالی خانواده

پوشش‌های بیمه‌ای در این بیمه‌نامه شامل چه تعهداتی است؟

ارائه پوشش فوت به هرعلت برای هریک از اعضای خانواده بصورت مجزا

ارائه پوشش ویژه معافیت در صورت فوت مقدم بیمه شده اول
- در این بیمه‌نامه، در صورتی که بیمه‌شده اول زودتر از بیمه‌شده دوم فوت نماید، علاوه بر اینکه اعضای خانواده از پرداخت کل حق‌بیمه تا پایان قرارداد معاف خواهند شد، پوشش‌های بیمه‌ای نیز برای سایر افراد خانواده ادامه داشته و ارزش بازخریدی بیمه‌نامه همانند قبل رشد خواهد یافت.

امکان بهره‌مندی از سایر پوششهای اضافه بیمه‌ای:

o دریافت سرمایه فوت بر اثر حادثه تا چهار برابر سرمایه فوت اصلی قرارداد در صورت فوت هر یک از اعضای خانواده بر اثر حادثه
o کمک هزینه درمانی برای بیماریهای پرهزینه شامل انواع سرطانها، سکته قلبی و مغزی، عمل قلب باز و پیوند اعضای اصلی بدن تا سقف 300 میلیون ریال
o پوشش دریافت غرامت نقص عضو یا از کارافتادگی دائم ناشی از حادثه برای هر یک از اعضای خانواده.

مزایای ویژه طرح بیمه جامع خانواده پارسیان چیست؟

• محاسبه سود به صورت روزشمار
در این حالت در هر زمان از سال بیمه‌ای که بیمه‌گذار درخواست استفاده از صندوق اندوخته را داشته باشد از قبیل دریافت وام یا برداشت، سود اندوخته سرمایه‌گذاری و پرداختهای در خلال آن سال به صورت روز شمار محاسبه شده و قابل استفاده می‌باشد. لازم به ذکر است که عدم پرداخت سود روز شمار به موجودی اندوخته باعث می‌شود که استفاده‌کنندگان به طور متوسط از 10%-5% منافع اندوخته محروم گردند که این امر در بیمه‌نامه عمروسرمایه‌گذاری پارسیان پوشش داده شده است.

• دریافت سود تشویقی در صورت پرداخت حق‌بیمه زودتر از تاریخ سررسید
مبنای تخصیص سود در این بیمه‌نامه براساس تاریخ پرداخت حق‌بیمه بوده نه تاریخ سررسید، بنابراین درصورت پرداخت حق�بیمه زودتر از تاریخ سررسید، مبلغ پرداختی به اندوخته اضافه شده و از همان تاریخ مشمول محاسبه سود می‌گردد. این ویژگی باعث افزایش مبلغ اندوخته و افزایش نفع سرمایه‌گذاری برای بیمه‌گذار خواهد شد.

• عدم وجود جریمه دیرکرد در پرداخت حق‌بیمه
در صورتی که حق‌بیمه‌ها دیرتر از سررسید پرداخت گردد، از همان روزی که پرداخت صورت گرفته به حق بیمه سود تعلق خواهد گرفت و جریمه‌ای بابت دیرکرد تعلق نخواهد گرفت. به علاوه تا زمانی که بیمه‌نامه دارای ذخیره است پوششهای فوت و اضافی به قوت خود باقی خواهند بود و بیمه‌گذار می‌تواند اقساط خود را ادامه دهد.

• امکان تغییر تمام شرایط بیمه‌نامه از جمله میزان و نحوه پرداخت، پوششهای بیمه‌ای، ... در حین قرارداد

• عدم تعلیق بیمه‌نامه در صورت تاخیر در پرداخت حق بیمه و داشتن ارزش بازخریدی

برخی از معافیتهای ناشی از خرید این بیمه‌نامه:

o معافیت سرمایه دریافتی از پرداخت مالیات بر درآمد
o معافیت از قوانین انحصار وراثت
o مصون بودن سرمایه بیمه دریافتی از ادعای طلبکاران

تنها بیمه پارسیان طرح خانواده داره .که تا 4 نفر از اعضای خانواده رو تحت پوشش قرار میده .با پرداخت یک حق بیمه در ماه خانواده خودتون رو بیمه کنید .

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بیمه عمروسرمایه‌گذاری چیست؟
شما بر پایه نیازهای خود و خانواده، در ابتدا، میزان سرمایه لازم برای پوشش خطر فوت را انتخاب می‌کنید و با توجه به توان مالی خود، مبالغ حق بیمه و نحوه پرداخت آن را برمی‌گزینید. حق بیمه‌های پرداختی شما پس از کسر حق بیمه لازم برای پوشش فوت و پوششهای اضافی، به اندوخته سرمایه‌گذاری شما افزوده می‌شود.
اندوخته سرمایه‌گذاری شما با اختصاص نرخ سود تضمینی انباشته شده و طی سالهای بعد با افزوده شدن حق‌بیمه‌ها و سود آنها افزایش یافته و سرمایه‌ای مناسب و مطمئن برای رفع نیازهای احتمالی و برنامه‌های آینده شما خواهد بود.
در پایان مدت بیمه، موجودی اندوخته سرمایه‌گذاری و سود آن به اضافه مبالغ اضافی ناشی از تخصیص سود مشارکت در منافع به شما پرداخت می‌شود. در صورت فوت بیمه‌شده در خلال مدت بیمه نیز، سرمایه بیمه‌ای به علاوه موجودی اندوخته سرمایه‌گذاری در هر زمان به بازماندگان یا افراد تعیین شده، پرداخت خواهد شد.
2731
� مزایای متعدد این بیمه‌نامه برای شما:
• بهره‌مندی از پوششهای بیمه‌ای از بدو تولد تا 70 سالگی
• تعیین سرمایه فوت از حداقل 30.000.000 ریال تا سقف 2.000.000.000 ریال
• تعیین حق‌بیمه و نحوه پرداخت آن به انتخاب شما:

نحوه پرداخت حق‌بیمه

ماهانه

سه‌ماهه

شش‌ماهه

سالانه

یکجا
حداقل حق‌بیمه (ریال)

300,000 ماهانه ، 750,000 سه ماهه، 1,200,000 شش ماهه، 2,000,000 سالانه
..............................................................................................................................

همچنین می‌توانید به منظور سرمایه‌گذاری بیشتر، مبلغی را تحت عنوان حق بیمه اولیه در ابتدای هر سال بیمه‌ای علاوه بر حق بیمه منظم بیمه‌نامه، پرداخت نمایید.

• تخصیص سود تضمینی سالانه 15% بصورت روزشمار به اندوخته سرمایه‌گذاری

• بهره‌مندی از سود مشارکت در منافع: علاوه بر اعطای سود تضمینی به حق‌بیمه‌های شما، ما در شرکت بیمه پارسیان با توان سرمایه‌گذاری بالا و به کارگیری کارشناسان مجرب در این امر شما را در حداقل 85% منافع مازاد بر سود تضمینی حاصل از سرمایه‌گذاریهای انجام شده سهیم می‌کنیم. لازم به ذکر است، میزان سود قطعی تخصیص یافته به اندوخته بیمه‌نامه‌های عمر و سرمایه‌گذاری پارسیان (با احتساب مشارکت در منافع) در سالهای 1388، 1389 و 1390 به ترتیب برابر با 24% ، 26% و 26.5% بوده است.

• امکان دریافت اندوخته بیمه‌نامه بصورت یکجا و یا در قالب مستمری در پایان قرارداد
• میزان حق بیمه و سرمایه بیمه‌ای به انتخاب شما می‌تواند:
- ثابت باقی بماند.
- برای کاهش اثرات تورمی، سالانه با نرخ منظمی افزایش یابد.
- در طول قرارداد منطبق با شرایط اقتصادی و مالی شما افزایش یا کاهش یابد.

�استفاده از موجودی اندوخته بیمه‌نامه از انتهای سال دوم:
• امکان برداشت از اندوخته بیمه‌نامه برای رفع بخشی از نیازهای مالی
زمان برداشت از اندوخته

از انتهای سال دوم تا 50% ارزش اندوخته

از انتهای سال ششم تا 90% ارزش اندوخته

• دریافت وام، بدون ضامن و وثیقه از بیمه پارسیان تا سقف 90% ارزش بازخریدی بیمه‌نامه با سود 4درصد بدون کسر شدن از اندوخته شما

�دیگر پوششهای این بیمه‌نامه عبارتند از:
• کمک هزینه درمانی برای بیماریهای پرهزینه شامل انواع سرطانها، سکته قلبی و مغزی، عمل قلب باز و پیوند اعضای اصلی بدن تا سقف 300 میلیون ریال
• دریافت سرمایه تا 4برابر سرمایه اصلی قرارداد درصورت فوت براثرحادثه
• دریافت غرامت نقض عضو یا ازکارافتادگی دائم ناشی از وقوع حادثه مطابق با شرایط اختصاصی پوشش
• ادامه پوشش بیمه ای و معافیت از پرداخت حق بیمه ها در صورت از کارافتادگی دائم و کامل

�مزایای منحصربفرد بیمه عمروسرمایه‌گذاری پارسیان عبارتند از:
• محاسبه سود به صورت روزشمار
در این حالت در هر زمان از سال بیمه‌ای که بیمه‌گذار درخواست استفاده از صندوق اندوخته را داشته باشد از قبیل دریافت وام یا برداشت، سود اندوخته سرمایه‌گذاری و پرداختهای در خلال آن سال به صورت روز شمار محاسبه شده و قابل استفاده می‌باشد. لازم به ذکر است که عدم پرداخت سود روز شمار به موجودی اندوخته باعث می‌شود که استفاده‌کنندگان به طور متوسط از 10%-5% منافع اندوخته محروم گردند که این امر در بیمه‌نامه عمروسرمایه‌گذاری پارسیان پوشش داده شده است.

• دریافت سود تشویقی در صورت پرداخت حق‌بیمه زودتر از تاریخ سررسید
مبنای تخصیص سود در این بیمه�نامه� براساس تاریخ پرداخت حق�بیمه بوده نه تاریخ سررسید، بنابراین درصورت پرداخت حق�بیمه زودتر از تاریخ سررسید، مبلغ پرداختی به اندوخته اضافه شده و از همان تاریخ مشمول محاسبه سود می�گردد. این ویژگی باعث افزایش مبلغ اندوخته و افزایش نفع سرمایه�گذاری برای بیمه�گذار خواهد شد.

• عدم وجود جریمه دیرکرد در پرداخت حق‌بیمه
در صورتی که حق‌بیمه‌ها دیرتر از سررسید پرداخت گردد، از همان روزی که پرداخت صورت گرفته به حق بیمه سود تعلق خواهد گرفت و جریمه‌ای بابت دیرکرد تعلق نخواهد گرفت. به علاوه تا زمانی که بیمه‌نامه دارای اندوخته است پوششهای فوت و اضافی به قوت خود باقی خواهند بود و بیمه‌گذار می‌تواند اقساط خود را ادامه دهد.

• امکان تغییر تمام شرایط بیمه‌نامه از جمله میزان و نحوه پرداخت، پوششهای بیمه‌ای، ... در حین قرارداد
• عدم تعلیق بیمه‌نامه در صورت تاخیر در پرداخت حق بیمه بشرط داشتن اندوخته

�برخی از معافیتهای ناشی از خرید این بیمه‌نامه:
• معافیت سرمایه دریافتی از پرداخت مالیات بر درآمد
• معافیت از قوانین انحصار وراثت
• مصون بودن سرمایه بیمه از ادعای طلبکاران
...............................................................................................
سود اختصاص داده شده بیمه گذران در سال 1392 معادل 26.7 بوده که به صورت خالص به اندوخته شما در پایان قرارداد اضافه میشود این مقدار سود هر سال افزایش پیدا می کند .

2740
طرح جدید برای کودکانتان :

با پرداخت حق بیمه یکجا معادل 3000000تومان ،با سود 25 درصد در سال 30 ام قرارداد مبلغی قابل توجهی معادل2میلیاردو سیسصد تومان ارزش بازخریدی خواهید داشت .
یعنی با پرداخت یک جا سه میلیون تومان در یک مرحله بعد از 30 سال دو میلیاردو سیسصد تومان برداشت کنید .
این طرح مخصوص کودکان زیر 10 سال هستش .برای اطلاعات بیشتر با شماره دادا شده در پست اول تماس بگیرید .

سلام تورو خدا جواب منو بدین خیلی سرگردونم الهی خدا خیرتون بده

من ۷ اسفند ماه متوجه شدم که شرکت پارسیان به کسانی که بیمه عمر بخرند سهام هم میده آخرین مهلتش ۱۳اسفنده همون روز رفتم بانک پارسیان حساب باز کردم یه شعبه بیمه پارسیان هم رفتم همون اولم صادقانه گفتم که هدفم برای باز کردن این بیمه فقط همین سهامه اون اقااول کلی برای من تعریف کرد و ۲۰۰بیعانه ازم گرفت ثبت‌نام انجام داد بعد از اون تازه به من گفت بیمه باید تایید بشه ببینن اصلا میخواد آزمایش بری یا نه چهارشنبه بود گفت یک شنبه معلوم میشه گفت کد بورسی داری گفتم نه ندارم گفت اشکالی نداره خودکارگزاری پارسیان اینو برات میگیره منم اعتماد کردم حالا دیروز غروب به من زنگ زده میگه کارگزاری گفته نمیگیره خودت باید بری این اقدام کنی منم فقط بیعانه دادم هنوز حق بیمه را واریز نکردم قراربود سالیانه واریز کنم که این سهام بهم تعلق بگیره امروز رفتم دنبال کد بورسی کلی دنگ و فنگ داره سامانه سجام ثبت نام کردم باید برای احراز هویت بری پیشخوان

خود کارگزاری هم احراز هویت بشی تازه معلوم نیست همون موقع که بهت بدن کد بورسی رو بدن دو روز بعدش کد معاملاتی تازه میاد یعنی از این تاریخ سیزدهم نوشته شده که روز آخره واگذاری سهامه میگذره حالا تکلیف من چی میشه من باید چیکار کنم این آقا به دروغ به من میگه این تاریخ تا بیستم تمدید شده ولی من از یک بیمه پارسیان دیگه پرسیدم میگن همچین چیزی نیست همون سیزدهم هست حالا من باید چیکار کنم تو رو خدا جواب منو بدین اگه نتونم کد بورسی رو بگیرم بعدا بتونم این کد رو بگیرم باز این سهام را بهم میدن یا نه اگر بخوام این بیعانه ای که دادم و پس بگیرم و فسخ کنم چقدر از این بیعانه از من کم میشه به بقیه اش برمی گرده

خیلی فوریه سوالم فردا باید تصمیم بگیرم شمارو بخاطر خدا جوابمو بدین

فقط 18 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
انشاالله همه جنین ها سلامت بیان بغل مامان هاشون اگه دوست داشتی برای همه باردار ها صلوات بفرست بارداری دوممه خیلی نگران سلامتی نی نیمم