2752
2734
عنوان

برادرشوهر بیشعور

4445 بازدید | 150 پست

سلام خانوما من یه برادرشوهر دارم همسن خودمه خونشون یه شهر دیگست میاد شهر ما تو شهر ما هم یه خواهر و یه برادر داره که وضعشون خوبه خونشون دوخوابه و سه خوابه ست من خونم یه خواب ۹ متره داره همش یه بچه شیری هم دارم که مدام شیر میخوره این بیشعورم هرشب میاد خونه ما شب می‌خوابه تا لنگ ظهر فرداش می‌ره دوباره شب میاد درمونده شدم از دستش خواهش میکنم بهم راهکار بدین

ذغال سیاه و نمک😑

💗میشه اسم خوشگل موشگل برای دخترم پیشنهاد بدین؟🌸 😍🙏🏻  خودم نظرم رو آنیسا، آوینا، آنیا و کمی نیکا هست اما شوهرم میگه بارانا🤔 کدوم بهتره!؟ چقد تصمیم گرفتن سخته🥴

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

تنها راهکاری که میتونم بهت بدم اینه ک از همسرت بخوای بهش بگه خانومم اذیته 

شما هرچیزی بخوای بهش بگی و رفتار کنی بدتر میشه 

اگر با نظرات من تو سایت مشکل داری 👈 عزیزم مشکل گشا ابلفضل🫂.                                             .خیانت فقط جنسی نیست . خیانت ذاتا طیفی است از هر رفتاری ،به ترتیبی که در آن لحظه کاری کنی که اگر همسر یا عشقت شاهدت  بود نمیکردی✋️🤍                                     .           ندونسته دلمو به غریبه سپردم ❤اون غریبه رو ساده شمردم ،گول چشم سیاهشو خوردم👁رفت از این شهر ،که دلم رو به خون بکشونه ،جون من رو به لب برسونه،جای دیگه آتیش بسوزونه🔥ندونستم یه غریبه ،هرچی باشه یه "غریبه" است...
2706