2733
2734
عنوان

علایم بارداری قبل از موعد پریود

| مشاهده متن کامل بحث + 462152 بازدید | 549 پست
سلام لطفا یکی منو راهنمایی کنه،من یه هفته مونده ب پریودم و تست زدم منفی بود ولی احساس خواب الودگی و ...

اون لکی ک دیدی امکان داره لک لانه گزینی باشه..اگه پری عقب انداختی. بیبی بزن 

خدایا ممنونم که منو لایق مادر شدن دونستی🙏
اون لکی ک دیدی امکان داره لک لانه گزینی باشه..اگه پری عقب انداختی. بیبی بزن 

ن عزیزم هنوز عقب ننداختم،4روز مونده،معده درد شدید داشتم از امشبم حالت تهوع شدید دارم،دیگه واقعا اعصابم خورده و تحمل ندارم این 4روز رو تحمل کنم تا ببینم نتیجه بی بی چی میشه؟بنظرت باردارم؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ن عزیزم هنوز عقب ننداختم،4روز مونده،معده درد شدید داشتم از امشبم حالت تهوع شدید دارم،دیگه واقعا اعصا ...

اره احتمال داره.. دفعات قبل موقع پری اگه این علائمو نداشتی امکانش هست ک باشی.. برات دعا میکنم..توام برام دعا کن..الان اومدم امامزاده بی بی زینب.میگن خیلی معجزه داره..برا همه دعا میکنم برا شمام دعا میکنم..ایشالا حاجت روا بشین منم بشم 

2731

خدایا هزار بار شکرت..من امروز بی بی زدم و یه هاله صورتی انداخت.. از خوشحالی اشکم بند نمیاد.. حالا باز پس فردا یکی دیگه میزنم.. ایشالا اگه اونم مثبت بود میرم آز.. ایشالا خدا مراد دل همه تونو بده.. منو از دعا هاتون بی نصیب نکنین 

بخدا بیبی زینب معجزه کرد دیشب..قربونش برم.. نذر کردم اگه بچه دار شم و سالم دنیا بیاد اسمشو اگه دختر بود تا ۱۰روز بزارم زینب و اگه پسربود تا ۱۰روز بزارم حسین.. خدایا قربون بزرگیت.. بچه ها من یکار دیگه ام کردم ک این بودآیه ۳۱سوره رعدو حرف ب حرف نوشتم بستم ب کمرم میگن ۹۰۰نفر جواب گرفتم. اینو تو یه تاپیک قدیمی دیدم الان شاید از ۹۰۰نفرم بیشتر جواب گرفته باشن.. من خودمم گرفتم.. امتحان کنین ضرر نداره 

خواهش میکنم عزیزم،میگما من فردا سه روز مونده ب پری تست بزنم بارداریم مشخص میشه؟یا بازم باید صبرکنم؟

من میگم صبر کن.. چون منم سه روز ب پریم زدم منفییی بود.. اما دیروز باید پری میشدم نشدم..امروز بی بی زدم یه هاله صورتی اندااخت 😍

سلام عزیزم ظاهرا ک باردار نیستم چون از دیشب تا حالا وقتی خودمو خشک میکنم خون میبینم،ینی خون لانه گزی ...

سلام.. منم امروز هم بی بی زدم یکی منفی یکی دیگه یه هاله انداخت.. آز دادم ک منفی بود 😭😭.. از بعد از ظهرم به لک قهوه ایی تو لباس زیر دیدم.. منم نمیدونم برا پری یا لانه گزینی😭 اعصابم خورد شده

سلام.. منم امروز هم بی بی زدم یکی منفی یکی دیگه یه هاله انداخت.. آز دادم ک منفی بود 😭😭.. از بعد از ...

از چیه؟همین ک تکلیفت مشخص نیس رو هوایی اعصاب خوردیه ولی من سعی میکنم زیاد بهش فک نکنم تو هم زیاد فک نکن عزیزم

2706