2410
2553
عنوان

علایم بارداری قبل از موعد پریود

460181 بازدید | 549 پست
سلام
می خواستم از خانمهایی که الان باردارن دعوت کنم به این تاپیک بیان و از علایم بارداریشون قبل از اینکه موعدشون بشه برامون بگن
مرصی
منم تازه عضو شدم.امروز نوبت پریودم بوده ولی هنوز نشدم.این چند وقت ترشحاتم خیلی زیاد بوده و کمردرد و دل درد داشتم که قبلا اصلا چنین چیزی رو تجربه نکرده بودم.امروز هم دلم درد می کنه و یه کن زیر دلم حال سوزش دارم. تازگیا خیلی کسل شدم و خوابم زیاد شده. احتمال داره حامله باشم؟شوهرم بچه زیاد دوست داره ولی من خودم زیاد مطمئن نیستم از عهدش بر بیام. راستی من 27 سال دارم.
سلام نونو جان من تازه فهمیدم باردارم تقریبا پری هام منظم بود همونروزی که قرار بود پری بیاد بیبی چک +++++++ شد امتحان کن ضرر نداره اگه نشون نداد آز حتما نشون میده
در این سرزمین هر آنچه برما گذشت نیک و بدش از آن ماست مائیم وارث این سرزمین و اندیشه پدران.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
من الان 5 روز از پریودم گذشته..حالت تهوع دارم و زیر دلم خیلی حالت سوزش دارم.کمرم هم خیلی درد می کنه البته بعد از فعالیت بیشتر میشه.وضع معدم کلی ریخته به هم .تا حالا پریودم منظم بوده. امروز رفتم آزمایش خون گفتن منفیه. به نظر شما ممکنه حامله باشم؟؟؟یعنی چقدر طول می کشه تا جواب آزمایش درست در بیاد؟
من الان 5 روز از پریودم گذشته..حالت تهوع دارم و زیر دلم خیلی حالت سوزش دارم.کمرم هم خیلی درد می کنه البته بعد از فعالیت بیشتر میشه.وضع معدم کلی ریخته به هم .تا حالا پریودم منظم بوده. امروز رفتم آزمایش خون گفتن منفیه. به نظر شما ممکنه حامله باشم؟؟؟یعنی چقدر طول می کشه تا جواب آزمایش درست در بیاد؟
نونو جون آزمایش خون اندازه هورمون بتا رو که نشونه بارداریه نشون میده که بالا رفتن این هورمون تو افراد مختلف متفاوته. بعضیها هورمونشون دیرتر بالا می ره. اگه همیشه پری هات منظم بوده احتمال باردار بودنت خیلی زیاده. دو سه روز صبر کن دوباره آزمایش بده. واسه همه هم دعا کن. منتظر خبرهای خوشت هستم.
یا رب این نوگل خندان که سپردی به منش می سپارم به تو از چشم حسود چمنش
بچه ها سلام
من حدود 9ماهه برای بارداری اقدام کردم نشده قضیش مفصله ولی مربوط به کمی اسپرم شوشو هست این ماه روز 7و9 پری اقدام کردیم امروز هم روز13 پری هست از روز 9تاامروز شوشو حسشو نداشت(طبق معمول که این جور مواقع که دقم میده)حالا امشبم قراره پروژه داشته باشم .نمیدونم چرا اینقدر تکرر ادرار گرفتم ی کمی هم ترشح دارم البته بدون بو(ببخشید) ی کمی هم زیر دلم درد میکنه.چیکار کنم؟
2714
سلام بچه ها. منم امروز روز 17 پری هستم . ولی 2 - 3 روزه زیر دلم شدید درد میکنه و ترشح هم دارم . من این ماه دارو مصرف کردم . به نظرتون احتمال بارداری بیشتره یا از عوارض کلومیفن هستش؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
سلام شقایق جون من هم امروز25 پری هستم و معده درد شدید نفخ زیاد بی حالی و کمر درد دارم اشتهام هم خیلی زیاد شده ولی چون این ماه آمپول HCG زدم فکر می کنم علائم اونه نمی دونم خیلی سخته صبر کردن. شما چی ؟ تو چه وضعیتی هستی؟
سلام دوستان من هم 4 ماهه که نی نی میخوام ولی نشد چون اطلاعاتم هم در مورد زمان بارداری کافی نبود.
یه سری اطلاعاته که بد نیست بدونین اول اینکه زمان تخمک گذاریتونو بدونین بعد اقدام کنید دوم اینکه بعدازپروژه حتما نیم ساعت بخوابید
اصلا استرس نداشته باشید) )
2706