2733
2734
عنوان

چقد بی جنبه ان بعضیا

148 بازدید | 5 پست

خانومایی ک واقعا جنبه شنیدن و برطرف کردن مشکلات دیگران ( زناشویی) رو ندارین لطف کتین نیاین تو اون تاپیک و مثل بچه های دبستانی سریع نی نی یارو تگ کنین یا گزارش بزنین ک تاپیک بترکه... اینجا برای برطرف کردن مشکل هس ن حرفهای خاله زنکی ک شما دوسدارین. بااحترام🌹

دیگه بی شخصیت اینجا خیلی زیاده 

میشه یه صلوات برای حل مشکلم بفرستی عزیزم😊🙏ممنونم اگه میشه یه صلوات هم برای شادی روح شهید ابراهیم هادی هدیه کنید♥️مرسی🧿بنده عاشق مرلین مونرو هستم😍🥺تنها کسی که طرفدارشم🤗

بستگی داره به مشکلات زناشویی 

بعضی مطالب خلاف قوانین هست و کسی گزارشم نزنه نی نی یار خودشون میترکونن ربطی به گزارش زیاد نداره

میان آرزوهای من..... دختری با موهای بلند و چشمان درشت میان بیشه ای از مهربانی ساز میزد و تمام هستی به ساز او میرقصید ....و ناگهان همه چیز زیباترمیشد.....تو همان آرزوی آمین شده منی تپشم❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دیشب ت یه تایپک ک عنوانش گرمی و سردی خواستگارش بود کامنت داده بودم صبح اومدم ۱۲تا اعلان ازش دارم بعدش وقتی روش زدم سوپرایز تایپکش ترکیده بود////:

زندگی سراسر pain است .
2731