موضوع بحث

یک کار پردرآمد که تو خانه بتونم انجام بدم چیه؟

1392/09/12 17:35 26
موضوع بحث: یک کار پردرآمد که تو خانه بتونم انجام بدم چیه؟
یک کار پردرآمد که تو خانه بتونم انجام بدم چیه؟
دیروزبرای کودکی گریستم که کفش نداشت...امروزبرای مردی که پاندارد...فردابرای خود که هیچ!!!!!!!!

آخ گفتی

منم دنبالشم
زندگیم الان بین دو بیت گیر کرده ، نمی دونم چکار کنم! یکی میگه : برخیز و مخور غم جهان گذران ...تا پا میشم میگه : بنشین و دمی به شادمانی گذران .... فعلا نیم خیز موندم تا تکلیفم تو بیت بعدی مشخص بشه
سرمه دوزی

من 5 سال پیش یاد گرفتم

تابلوهاش رو بالا 90 میخرن

رومیزیهاش هم خیلی گرونه
از کجا یادگرفتی؟
دیروزبرای کودکی گریستم که کفش نداشت...امروزبرای مردی که پاندارد...فردابرای خود که هیچ!!!!!!!!

نوشین جان الان خودت سرمه دوزی میکنی؟
CafeMom Tickersمامان امیر
دوستم بهم یاد داد

کتابش هم هست

البته من انجام نمیدم الان ولی یه بار یه تابلو درست کردم قیمت گرفتم 70 میگرفتن 3 سال پیش
سرمه دوزی خیلی قشنگ میشه ولی فکر می کنم خیلی وقت بگیره تا یه تابلوش تموم بشه...
جعبه سازی هم خیلی دراود بالایی داره ولی سخته
بزرگترین نیرنگ دنیا ان است که اختیار زندگی از دستمان خارج شده واز ان پس سرنوشت حاکم بر زندگی شود
افسانه جان اصلا سخت نیست ولی خیلی طول می کشه تا تموم بشه، به نظر من پولش به اندازه وقتی که روش میذاری نیست!
اگر نرم افزار کرن وفتوشاپ را یادبگیری هم خوب هست
CafeMom Tickersمامان امیر
از این دست بندایی که جوونا میبندن به دستشون الان خیلی باب شده راحته اگه یاد بگیری و فوق العاده درامد داره داداشسم کارش اینه روزی 180 هزار تومن دست بند پارچه ای میفروشن
خدا کجاست؟؟؟؟دلم کمی خدا می خواهد...خود خود خود خدا را می خواهم..
نرم افزار کرن برای چیه؟کجا کاربرد داره؟

سی دی یاکتاب خوب برای یادگیری جواهر سازی میشناسین؟

جندگی بلانسبت شما و همه خانمهای اینجا
ولی واقعا دوره زمونه ای شده که کار اصلا برامون نیست..
نه عزیزم الان انجام نمیدم

اره با مهرگان موافقم

خیلی هم ساختشون راحته
کارهست.......ما راه پول دارشدن را بلدنیستیم

یک تابلوسرمه نوشین جوون چقدرهزینه میبره؟چقدر طول میکشه؟چقدر میشه فروخت؟به کی باید فروخت؟

مودبانه صحبت کنید لطفا خانم سارا............مااینجا دنبال یه راه برای درآمد حلال و درخور شان هستیم این شوخیها معنانداره
یااباعبدالله ،من از نزد شما باز مى ‏گردم،درحالى‏که چشم به‏ راه تحقق حاجت،و برآمدن و به انجام رسیدنش،از جانب خدا،به شفاعت شما به درگاه خدا هستم،پس ناامید نگردم‏ ... (دعای علقمه)
من سرمه دوزی و کار روی ترمه بلدم اما نمیدون کجا میشه فروخت؟//
ارسال پاسخ و نظر شما