2733
2739

وقتی از کلمه میمون و توله سگ استفاده کرد ینی زیاد عصبی نیست ازم🤣

یه دختر به شدت احساسی و عاشق اگه فکر میکنی میتونی در این زمینه کمکم کنی دریغ نکن:) و هرجا حس کردی نیاز داری با یکی حرف بزنی میتونی روی من حساب کنی:)💚🕊 عاشق طراحی امیدوارم یه روزی بزرگترین طراح مد بشم و مزون خودمو بزنم و یه لباس ب تک تکتون میدمم🥹💕
صبح بخیر خیلی وقت پیش نفریناشو به هرکس که بهش مشکوک شده بود کرد و تعلیق شد

سلام

سیمون دوبووار فقط حرفای قشنگ میزنه حرفاش پشتوانه استدلالی نداده

دنیای قشنگ نو هم جالب نبود دراصل دنیای قشنگ نو همون دنیاییه که بعد از تموم کردن داسنان تو ذهنت ایجاد میشه(برخلاف موضوعات داستان)

فقط تضمین هاش از دانته و شکسپیر قشنگ بود

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
سلام سیمون دوبووار فقط حرفای قشنگ میزنه حرفاش پشتوانه استدلالی نداده دنیای قشنگ نو هم جالب نبود در ...

سلام

منم با تمام نظریات سیمون دوبووار موافق نیستم قطعا. خیلی جاها به شدت افراطی و با سوگیری نظر داده. ولی این جمله‌اش رو دوست داشتم چون که با وضعیتی که در زندگیم دیدم مطابقت داره.

در مورد نکته دوم اولا که خوشحال شدم نظرتون رو گفتید چون بهم نشون میده یه نفر تاپیکام رو خونده. دوما اینکه کتاب یه چیز کاملا سلیقه‌ایه. چون من از این کتاب خوشم اومد قرار نیست همه خودشون بیاد. من فقط کتابهایی رو که خودم ازشون لذت بردم معرفی میکنم.

«مرد را انسان معنی می‌کنند و زن را مونث؛ و هرگاه زنی مثل انسان‌ها رفتار کند، می‌گویند از مذکر تقلید کرده است.» سیمون دوبووار♀️=♂️پاترهد🧙🏻 جان من است او♥️⁩مولانا♥️⁩حامی طبیعت🌱🌍صدای دن رینولدز ریتم ضربان زندگیه🐉I am a Firebreather🔥فدایی قلم به دست یعقوب لیث صفاری، حکیم ابوالقاسم فردوسی، علامه دهخدا و دکتر معین📝«بزار» نه و «بذار» (عکسا رو میگم)❌ مرگ ‌بر هکسره🤬 حمایت از راجع‌به_نه راجب_✌🏻
2738
فدات عزیزم خواهرت چطورن    

خوبن امروز تولد منو خواهر کوچیکم بود😂باهم دعوا کردیم به جای کادو یه زخم خوشگل رو صورت هم گذاشتیم⁦🤦🏻‍♀️⁩

درخواست دوستی (آقایون)ممنوع .یه دختر مهربون اما زود از کوره در میرم🤣اگه مخالف نظرمی ریپ نزن حوصله ی جرو بحث ندارم نه دردسر میخوام نه دعوا.
خخخخ علی توله و اینا بهم نمیکه بگه میکشمش    

من نگه میکشمش😂 پیاماشو بدون جمله عزیزم گلم نفس توله یا میمون بگه میفهمم از من ناراحته یا کلا حالش خوب نیست 

یا حس میکنم دوسم نداره🤣🤣 باید بگههه

یه دختر به شدت احساسی و عاشق اگه فکر میکنی میتونی در این زمینه کمکم کنی دریغ نکن:) و هرجا حس کردی نیاز داری با یکی حرف بزنی میتونی روی من حساب کنی:)💚🕊 عاشق طراحی امیدوارم یه روزی بزرگترین طراح مد بشم و مزون خودمو بزنم و یه لباس ب تک تکتون میدمم🥹💕
کی؟

دوست پسرم

خوبن امروز تولد منو خواهر کوچیکم بود😂باهم دعوا کردیم به جای کادو یه زخم خوشگل رو صورت هم گذاشتیم⁦🤦 ...

تولدت مبارک گل دختر بهترینا برای تو

سلام سیمون دوبووار فقط حرفای قشنگ میزنه حرفاش پشتوانه استدلالی نداده دنیای قشنگ نو هم جالب نبود در ...

دوست عزیز این تاپیک مال الان نیست

چون با دوستم اینجا چت میکنم 

بروز میشع

خانوم آرایشگر مشغول به کارم
2706