2410
2553
عنوان

اکه خواهر شوهرتون به شما بکه ناز داره خانم شما بدتون میاد؟

| مشاهده متن کامل بحث + 573 بازدید | 22 پست
nirvana_m.m
1392/9/27 5:10 ب.ظ

خانواده شوهر منم با اینکه من ناز نمیکنم و مثه خر شرک کار میکنم بهم میگن چقدر ناز داری من هنوز کشفش نکردم اما اینا فهمید ن
بزن تو برجکش بگو تا ناز کش داری ناز کن نداری پاتو دراز کن
پسر عزیزم محمدجان ،تمام زندگیم، تمام جونم ،تمام خوشی هام فدای تو خوش اومدی به دنیای کوچیک من و پدرت

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

نیروانا عزیزم خودش میدونه سایه مامانشو با تییییییییر میزنم البته وقتی همو میبینیم اصلا باورت نمیشه که ازش متنفرم از پشت به هم خنجر میزنیم
برای اینکه تمام روز آرامش داشته باشید روزتان را با گور پدر بعضیا آغاز کنید
اوه مثه منو مادر شوهرم خخخخخخخخخخ
اگه میشد نگاهت رو تو حجم یه سرنگ جا داد/اگه میشد فقط یکبار پر و بالی به رویا داد/ من از تزریق میمردم تو رو تا اوج میبردم من از تزریق میمردم تو رو تا اوج میبردم
2720
دیشب زدم تو برجک خواهر شوهرم
بچه اش هفت ماهست گفتم ببرش پیش فلانی کارش حرف نداره گفت میدونم
بعد پرسید کجاس بهش گفتم گفت میدونم
بعد گفت 5 شنبه ها هم هست گفتم نه گفت میدونم
آدرسو دادم گفت میدونم
دیروزبه مادر شوهرم گفتم تا مهر مریض جدید میگیره و پرونده میده مادر شوهرم گفت تو علوم پزشکی آشنا داریم نوبت میگیره میدونیم
منم گفتم دهنت سرویس دارم برات
دیشب خواهر شوهرم اس داده شماره دکتر رو بده ببینم منشیش چطوری نوبت میده منم گفتم از وقتی مونا رو نبردم شمارشو پاک کردم در ضمن مامان گفتن براتون از تو علوم پزشکی آشنا پیدا کردن نوبت میگیرن براتون
گفت خب مرسی منم گفتم میدونم
اگه میشد نگاهت رو تو حجم یه سرنگ جا داد/اگه میشد فقط یکبار پر و بالی به رویا داد/ من از تزریق میمردم تو رو تا اوج میبردم من از تزریق میمردم تو رو تا اوج میبردم
من برم شام بپزم فعلا بای بای
2714