2737
2739
عنوان

قلمبه شدن ناف وجنسیت جنین

64929 بازدید | 27 پست
همه موارد تجربی بررسی کردم و اکثر قریب به اتفاق اشتباه بوده ........بجز همون حمام که هنوز برام نقض نشده.........

می خواستم اینم یه امار دربیارم ببینم راسته که میگن برا پسر ناف قلمبه میشه میزنه بیرون؟؟؟البته اونایی که ماه 8 و 9 هستن و میدوننن نینیشون چیه حتما نظر بدن برام مهمه

ممنون

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
من نی نی نازم دختره ولی وقتی حامله بودم و ماه های آخر هم میرفتم حموم بعد از اومدن حموم همیشه دور شکمم بزرگتر بود در صورتیکه شنیده بودم اگه بزرگتر بشه پسره. پس رو این قضیه هم نمیشه حساب کرد
من نافم هیچ تغییری نکرده بود
یوسف مى دانست تمام درها بسته هستند اما بخاطر خدا و به امید او حتی به سوی درهای بسته دوید و تمام درهای بسته برایش بازشد...
"اگر تمام درهای دنیا هم برویت بسته شدند دنبال درهای بسته بدو چون خدای تو و یوسف یکیست"
آره عشق ایران . سلامت باشی عزیزم. نی نی الان 17 روزشه
یوسف مى دانست تمام درها بسته هستند اما بخاطر خدا و به امید او حتی به سوی درهای بسته دوید و تمام درهای بسته برایش بازشد...
"اگر تمام درهای دنیا هم برویت بسته شدند دنبال درهای بسته بدو چون خدای تو و یوسف یکیست"
2740
به سلامتییییییییییییییی. ایشالا که به سلامتی زایمان راحتی داشته باشی و نی نیت سالم و سلامت بدنیا بیاد عزیزم. پیشاپیش تولدش رو تبریک میگم عزیزم بهت
مامانم نیومده هنوز ، دعوتنامه دیر رسید دستش وقت سفارتش کنسل شد دوباره یه ماه دیگه وقت داره. زایمانم هی بدک نبود. سزارین بی حسی بود. تو اتاق عمل خیلی ترسیدم و گریه میکردم ولی وقتی نی نی رو نشون دادن کلی ذوق کردم. آخر هفته سی و هفت سزارین کردم ، یعنی خودم اون تاریخ رو خواستم زودترین تاریخ رو . چون استفراغ داشتم دیگه یه روزم برام یه روز بود. بعد از عمل هم شبش خیلی درد داشتم تا سه روز نمیتونستم راه برم و بیمارستان رو ، رو سرم گذاشته بودم ولی بعد از یه هفته کاملا دردم خوب شد.
به منم گفتن تو آلمان باید طبیعی بزام ولی دکترم ایرانی بود گفت اگه دلیل داشته باشی میتونی سزارین کنی. منم دلیل آوردم خانوادم مشکل افتادگی رحم دارن و من از زایمان طبیعی میترسم. البته کلی هم امضا دادم. ولی اگه میخوای سزارین کنی میتونی. باید بری بیمارستان خودتو مله کنی و با دکترای مخصوص عمل صحبت کنی و فکر کنم اونجا هم همینطوری باشه و بتونی سزارین کنی. البته خیلی سخت میگیرن ولی میدونم که بدون دلیل با اصرار و امضا دادن هم میشه. چون همسایمون هم سزارین کرد.
راستی دکترای بیمارستان از خداشونه که سزارین کنن که پولشو از بیمه بگیرن. اگه صد در صد خواستی سزارین کنی با دکترای بیمارستان صحبت کن
ایشالا که به سلامتی زایمان میکنی و خبر سلامتی خودت و نی نی گلت رو بهمون میدی.
ایشالا که خدا کمکت کنه و زایمان راحتی داشته باشی. مواظب خودت باش
بوسسسسسسسس
2706