2737
2734

سلام نه من پیش دکتر دیگه ای میرم

اگر فکر کنم بحث کردن با یک کاربر به جایی نمی‌رسه جواب نمی‌دم. بنابراین این جواب ندادن رو کم آوردن درنظر نگیر دوست عزیز. تا زمانی که حرفات عاقلانه باشه به نظرم لایق گفتگو هستی. هرجا هم فکر کردی من دارم اشتباه حرف میزنم با دلایل منطقی من رو مجاب کن. من با کمال میل عذرخواهی می کنم. با کاربرای کم سنی که خودشون رو عقل کل میدونن که کلا بحث نمیکنم چون همین نشونه ی بی عقلی شونه.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مشکلتون چی بوده؟راضی بودین از درمانتون؟

من جوش هورمونی میزدم دارو دادن صورتم بهتر شده خیلی وحشتناک جوش میزدم 

اگر فکر کنم بحث کردن با یک کاربر به جایی نمی‌رسه جواب نمی‌دم. بنابراین این جواب ندادن رو کم آوردن درنظر نگیر دوست عزیز. تا زمانی که حرفات عاقلانه باشه به نظرم لایق گفتگو هستی. هرجا هم فکر کردی من دارم اشتباه حرف میزنم با دلایل منطقی من رو مجاب کن. من با کمال میل عذرخواهی می کنم. با کاربرای کم سنی که خودشون رو عقل کل میدونن که کلا بحث نمیکنم چون همین نشونه ی بی عقلی شونه.
2728

من بیشتر مشکلم فرورفتگی حاصل از جوشه که اذیتم می‌کنه... میخواستم ببینم واقعا کارشون تو این زمینه خوب هست یا نه؟؟

من بیشتر مشکلم فرورفتگی حاصل از جوشه که اذیتم می‌کنه... میخواستم ببینم واقعا کارشون تو این زمینه خوب ...

آها نه ایشون تخصص اصلیشون زنان هستش و درمان جوشایی که مربوط به مشکلات داخلیه همون دکتر پوست باید شما برین

من دوستی داشتم که کارش وارد کردنه تجهیزات پزشکی بود میگفت توو مشهد بهترین و‌بروزترین دستگاهها رو دکتر ایمانی میخره میگفت تمام دستگاهاش خیلی خوبه. واسه جای جوش هم فک کنم از دستگاه لیزر استفاده میکنه دیگه

سلام نه من پیش دکتر دیگه ای میرم

سلام عزیزم شنا رفتی پیش دکتر ایمانی راضی هستی 

منم برا اراف میخام برم پیششون 4 جلسه 13 میلیون بدون دارو 

میترسم ک بی تاثیر باشه با این همه هزیته

2740

سلام عزیزم خوبی عزیزم اسم دکترتو میگی بهم منم مشکل جوش هورمونی دارم دونه های چرکی بزرگ میزنه صورتم 

هورمون مردانه بدنم خیلی زیاده 

2706